Haber Detayı
26 Ocak 2018 - Cuma 14:09 Bu haber 1902 kez okundu
 
Ankara'da şoke eden seri cinayetler! Sebebi eşcinsel ilişki çıktı...
YAŞAM Haberi


 

 

ANKARA'da farklı zamanlarda 5 kişinin öldürülmesi olaylarını araştıran polis kan dondurucu bir gerçekleşte karşılaştı. 3 cinayetin birbiriyle bağlantılı olduğunu ve aynı kişilerce işlendiğini belirleyen polis operasyonun düğmesine bastı. Cinayetlerle ilgili 5 kişiyi gözaltına aldı. Zanlıların polis sorgularında iki cinayet daha işledikleri tespit edildi. Zanlılar, iki kişiyi daha öldürerek Çubuk’ta köy mezarlığına gömdüklerini itiraf ettiler. Çubuk’taki köy mezarlığında yapılan kazıda iki erkek cesedi bulundu. Şüpheliler, sorgularında öldürdükleri kişileri tanımadıklarını iddia ederek, iş yerinde çıplak vaziyette görünce ’eşcinsel’ oldukları gerekçesiyle öldürdüklerini öne sürdüler.

 
 

İLK CİNAYET 20 MART 2017'DE İŞLENDİ: Kan dondurucu cinayetler serisi Ankara’nın Keçiören ilçesinde 20 Mart 2017’de Baran Aslan'ın öldürülmesiyle başladı. Ardından Şenlik Mahallesi’nde 2 Haziran’da Serkan Kılıç, Yenimahalle ilçesi Batıkent’te ise Yılmaz Çetinkaya silahla vurularak öldürüldü.

  •  
 

3 CİNAYET SUÇUNDAN GÖZALTINA ALINDILAR: Cinayetlerle ilgili Ankara Emniyet Müdürlüğü özel bir ekip oluşturarak çalışma başlattı. Yapılan çalışmalarda cinayetlerin birbirleriyle bağlantılı olduğu tespit edildi. Yapılan tespitlerin ardından Yenimahalle’de bir eve düzenlenen operasyonda Yiğit K.G., Ahmet A., Eren E.A. ve Murat K. gözaltına alındı. Zanlılar, yapılan sorgulamada cinayetleri işlediklerini itiraf ettiler.

 
  •  
 

SORGUDA İKİ CİNAYETİ DAHA İTİRAF ETTİLER: Zanlıların polis sorgularında iki cinayet daha işledikleri tespit edildi. Zanlılar, iki kişiyi daha öldürerek Çubuk’ta köy mezarlığına gömdüklerini itiraf ettiler. Çubuk’taki köy mezarlığında yapılan kazıda iki erkek cesedi bulundu. Ölenlerden birinin Battal Şentürk olduğu belirlenirken, diğerinin kimlik tespit çalışmasının sürdüğü öğrenildi.

 
 

EŞCİNSEL OLDUKLARI İÇİN...: Şüpheliler, sorgularında öldürdükleri kişileri tanımadıklarını iddia ederek, iş yerinde çıplak vaziyette görünce ’eşcinsel’ oldukları gerekçesiyle öldürdüklerini öne sürdüler. Zanlıların evlerinde yapılan aramada 3 tabanca ve çok saydı mermi ele geçirildi.

  •  
Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Ankara'da, şoke, eden, seri, cinayetler!, Sebebi, eşcinsel, ilişki, çıktı...,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
İnsanın kanadı, gayretidir.


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv