Haber Detayı
09 Ocak 2019 - Çarşamba 18:47 Bu haber 1290 kez okundu
 
APAYDIN, “GAZETECİ TOPLUMUN SESİDİR”
GÜNDEM Haberi


APAYDIN, “GAZETECİ TOPLUMUN SESİDİR”

-“KALEMİNİ OBJEKTİF KULLANAN TÜM GAZETECİLERİ KUTLUYORUM”

ANKARA-Demokrasinin en etkili unsurlarından olan basının ve gazetecilerin toplumdaki önemine dikkati çeken TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, “Demokrasilerde dördüncü güç olarak kabul edilen basın, vatandaşların haber alma hakkını kullanmasını sağlayan en önemli araçtır. Bu önemli işlevi yerine getiren tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.

-“KAMUYOUNU AYDINLATAN GAZETECİLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM”

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle yazılı bir mesaj yayınladı. Apaydın mesajında şu ifadeleri kullandı, “Gazeteciler, günün her saatinde ve bazen çok zor şartlar altında bile kamuoyunun doğru bilgiye ulaşması için çaba sarf ediyor. Bu önemli mesleği icra eden gazeteciler, demokrasinin korunup güçlenmesinde çok büyük bir rol üstlenmektedir. Bir taraftan olaylar hakkında vatandaşlarımızı bilgilendirirken diğer taraftan da ifade özgürlüğümüzü kullanmamıza aracı olmaktadırlar. Kalemini daima doğru ve tarafsız olarak kullanan tüm gazetecilerimizi tebrik ediyor, bu meşakkatli mesleklerinde başarılar diliyorum.”

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: APAYDIN,, “GAZETECİ, TOPLUMUN, SESİDİR”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Ölüm değişmiyor. Firak, bekaya kalbolup başkalaşmıyor.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv