Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 14:20 Bu haber 2101 kez okundu
 
ATO BAŞKANI BARAN’DAN 10 SIM MESAJI
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI Haberi


ATO BAŞKANI BARAN: “AHİRETE İRTİHAL EDİŞİNİN 80.YIL DÖNÜMÜNDE BAĞIMSIZLIK MÜCADELEMİZİN ÖNDERİ BÜYÜK ATATÜRK’Ü RAHMETLE VE MİNNETLE YÂD EDİYORUM.”

 

BARAN: TÜRK ÖZEL SEKTÖRÜ, ATATÜRK’ÜN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARMAYACAK, ÇOK ÇALIŞIP ÜRETEREK TÜRKİYE’Yİ DÜNYANIN MÜREFFEH ÜLKELERİ ARASINDA HAK ETTİĞİ YERE YÜKSELTECEKTİR”

 

9 KASIM 2018-Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80.yıl dönümü dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Ahirete irtihal edişinin 80.yıl dönümünde bağımsızlık mücadelemizin önderi Büyük Atatürk’ü rahmetle ve minnetle yâd ediyorum. Ruhu şad olsun” dedi.  

 

Atatürk’ün adını tarihe yazdırmış büyük bir komutan ve devlet adamı olduğunu vurgulayan Baran, şunları kaydetti:

 

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu ve bizlere emanet ettiği cumhuriyetimizin ilelebet yaşaması için azimle, inançla ve kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz. Aramızdan ayrılışının 80. yıl dönümünde Büyük Önder Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve bağımsızlığımız için mücadele etmiş tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz. Türk özel sektörü, Atatürk’ün güvenini boşa çıkarmayacak, çok çalışıp üreterek Türkiye’yi dünyanın müreffeh ülkeleri arasında hak ettiği yere yükseltecektir.” 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ATO, BAŞKANI, BARAN’DAN, 10, SIM, MESAJI,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Denizin dibinde incilerle taşlar karışık olarak bulunurlar, övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunurlar


Mevlana
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Arşiv