Haber Detayı
07 Şubat 2019 - Perşembe 10:21 Bu haber 512 kez okundu
 
BU FOTOĞRAFI ÇEKTİ İDDİASIYLA TUTUKLANDI
Haksöz Haber
TÜRKİYE KONUŞUYOR Haberi


Bu Fotoğrafı Çekip Haksöz Haber’e Gönderdiği İddiasıyla Tutuklandı Muhammed Abdulhafız Hüseyin’in uçakta elleri arkadan kelepçeli fotoğrafını çektiği iddiasıyla temizlik işçisi Muhammed Emin Çelik “halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik” suçlamasıyla tutuklandı.

 

Türkiye tarafından Sisi rejimine teslim edilen Muhammed Abdulhafız Hüseyin, ölüme gönderildiği uçaktaki arkadan elleri kelepçeli fotoğrafını çektiği iddiasıyla havalimanında temizlik işçisi olarak çalışan Muhammed Emin Çelik, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

 

Bürokrasimiz Muhammed Abdulhafız Hüseyin’i ölüme gönderen sürecin suçlularını ortaya çıkarmak yerine bu hukuksuzluğu ifşa edenlerin peşine düşerek bizi şaşırtmadı.Muhammed Emin Çelik'in tutuklanmasına hukukçular ve insan hakları aktivistlerinden gelen tepkiler Kaynak: Bu Fotoğrafı Çekip Haksöz Haber’e Gönderdiği İddiasıyla Tutuklandı Haksöz Haber

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: BU, FOTOĞRAFI, ÇEKTİ, İDDİASIYLA, TUTUKLANDI,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
İman iki eşit parçadır. Yarısı sabır,yarısı şükürdür.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv