Haber Detayı
08 Nisan 2019 - Pazartesi 19:02 Bu haber 1850 kez okundu
 
CHP'DEN AK PARTİYE İSTANBUL YANITI
SİYASET Haberi


CHP Sözcüsü Faik Öztrak'dan önemli açıklamalar: Sonuçları beğenmeyenler seçimi çalmaya çalışıyor

CHP Sözcüsü Faik Öztrak basın toplantısı düzenliyor. Öztrak, "Sonuçları beğenmeyenler seçimi çalmaya çalışıyor" dedi. Öztrak, "Saat 18:00 itibariyla YSK'dan aldığımız rakamlara göre; Ekrem İmamoğlu 15 bin 119 oyla önde gidiyor" ifadelerini kullandı.

 

İşte Öztrak'ın konuşmasından öne çıkanlar;

Millet bunların mızıkçılıklarından bıktı. 'Bu seçim organize yolsuzluk' var diyorsunuz. Peki bu seçimi kim yönetti? Bu seçimi sizin Adalet Bakanınız, İçişleri Bakanınız yönetiyor. O zaman siz becerememişsiniz.


Seçmen listeleri 31 Ocak’ta kesinleşti. Şimdi ortaya Büyükçekmece’yi çıkardılar. Neyin peşindeler? Olmadık yerden algı yaratmaya çalışıyorlar.Seçimden önce dünyanın en güvenilir seçim sistemi bizde diye övünüyorlardı.

YSK bu kepazeliğe noktayı koyacak tek kurumdur. YSK bu kumpasın parçası olmamalıdır. YSK, bir an önce görevini yerine getirmelidir.

Ekrem İmamoğlu, İstanbul'un seçilmiş belediye başkanıdır.

Biraz önce AK Parti'nin genel başkan yardımcısı bir takım rakamlar verdi. Ben çok basit bir şekilde farkların nereden nereye geldiğini sizlerle paylaşayım. Saat 18:00 itibariyla YSK'dan aldığımız rakamlara göre; Ekrem İmamoğlu 15 bin 119 oyla önde gidiyor.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: CHP'DEN, AK, PARTİYE, İSTANBUL, YANITI,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
"Yıkılıp düşene gülme sakın sen. Yiğit düşüp kalkmayınca belli olmaz "


Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv