Haber Detayı
26 Mart 2019 - Salı 23:12 Bu haber 708 kez okundu
 
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN,BİZE İHANET EDENLER BİZİMLE OLAMAZLAR
GÜNDEM Haberi


Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Adıyaman'da önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan buradaki açıklamasında "Bizim trenden inenler bir daha bu trene binemeyecekler. Bu davaya ihanet edenler artık bu davanın saflarında yer alamazlar." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Şimdi bir dedikodu var: Tütün. Adıyaman'ın tarihinde ve ticaretinde çok önemli bir yere sahip. Bu meseleyi istismar ederek sizi aldatmaya çalışanlar olduğunu duydum. Bu meseleyi kökten çözüme kavuşturacağız." dedi.

 

 

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

 

 

Buradan Adıyaman’ın tüm ilçelerindeki kardeşlerime selamlarımı gönderiyorum. Adıyamanlı çiftçilerimizi selamlıyorum. Resmi rakamlara göre sadece bu meydanda 35 bin kişi var. Rekor bir oy oranıyla bu kardeşinize partinize sahip çıktınız.

 

Şimdi önümüzde bir sınav daha var. Çok kritik kararlar vereceğiz sandık bizim namusumuzdur.

 

Halk ve özgürlük mücadelesinin sandıktan başarıya ulaşmasında Menderes’in Polatkan’ın Zorlu’nun hakkı vardır. Bizim trenden inenler bir daha bu trene binemeyecekler. Bu davaya ihanet edenler artık bu davanın saflarında yer alamazlar.

 

Biz bu millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik.

 

"SEN KİMİ ALDATIYORSUN?"

Bu Bay Kemal'de utanma yok. Geçen 'Başörtüsü sorununu biz çözdük' diyor. Ya sen neyi çözdün? İkna odalarının sorumlusu olan kadın, İstanbul Üniversitesi'nde rektör yardımcısıydı, senin partinin milletvekili oldu. Sen kimi aldatıyorsun? Okullarda artık başörtüsü sorunumuz yok.

 

31 Mart’ta biz siz hepimiz sorumlulukla hareket edeceğiz. Bunlara 31 Mart’ta Osmanlı tokadını sandıkta atmamız lazım.

 

 

9 kişinin idam edildiği gün darbecilerin elini sıkmak için kuyruğa giren Avrupalı siyasetçilere Türkiye’nin gücünü göstereceğiz.

 

Kongrelerinde bayrağımızı asmayan bölücülere istiklal marşımızı okumaktan utanan CHP’lilere sandıkta gereken dersi verecek miyiz?

 

56 ilimizi ve 24 ilçemiz ziyaret ettim. Seçimden seçime Adıyaman'a gelen olmadık. 8 kez Adıyaman'a geldim.

 

Dava Yargıtay safhasında. İlk derecede kazandım. 2.5 milyon Yargıtay onadığı takdirde Bay Kemal’den gelen parayı Mehmet Vakfı’na hibe edeceğim.

 

"KULAĞIMA KİRLİ HABERLER GELİYOR"

Besni'de kulağıma kirli haberler geliyor, buna üzüldüm. İnşallah Besnili kardeşlerim çevrilen kirli oyunları sandıkta düzeltecek.

 

AK Parti’de yer bulamayan veya aday olamayanlar nereye gidiyor. Ya İP’e ya SİP’e gidiyor. Siz bunlara hesabını soracaksınız.

 

Gölbaşı- Adıyaman – Kahta hızlı tren hattı etüt çalışmaları devam ediyor.

 

"TÜTÜN MESELESİNİ KÖKTEN ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ"

Şimdi bir dedikodu var: Tütün. Adıyaman'ın tarihinde ve ticaretinde çok önemli bir yere sahip. Bu meseleyi istismar ederek sizi aldatmaya çalışanlar olduğunu duydum. Geçmişte tütünün satışı yasakken biz kooperatifler aracılığıyla tütünün değerinden satılabilmesine imkan sağladık.

 

Bu konuda herhangi bir geriye gidiş söz konusu değildir, olmayacaktır. Meclisimizde gerekli yasal düzenlemeler yapılmıştır. Yakında yönetmeliğini çıkarıp bu meseleyi kökten çözüme kavuşturacağız.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: CUMHURBAŞKANI, ERDOĞAN,BİZE, İHANET, EDENLER, BİZİMLE, OLAMAZLAR, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Hamı pişiremezsen bari, pişmişi ham etme…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv