Haber Detayı
04 Mart 2019 - Pazartesi 17:38 Bu haber 2586 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bartın'da CHP'li başkana sert tepki
GÜNDEM Haberi


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bartın'da "Bana oy verirseniz yolunuzu yaparım" diyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş'a sert tepki gösterdi. Erdoğan, "Bu adam belediye başkanı değil sokak kabadayısı " dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bartın'da CHP'li başkana sert tepki

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bartın'da Cumhuriyet meydanında düzenlenen mitingde halka hitap etti. İşte Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkan satır başları:

 

 

"Son 17 yılda Bartın'a 6,5 katrilyon yatırım yaptık. Bartınlı ihtiyaç sahiplerine 367 milyon lira kaynak aktardık. Sağlıkta 150 yataklı Bartın devlet hastanesi ile birlikte 18 hastane yaptık.

 

Bartın'ın ilçelerine doğalgaz

 

Filyos limanı ile Batı Karadeniz'de kombine taşımacılık hizmeti verecek bir liman kompleksini hayata geçireceğiz. Kozcağız barajı ile 25 bin dekar arazi sulanacak. Bartın'ın ilçelerine de doğalgaz getireceğiz.

 

Biz bu toprakları böldürmeyeceğiz. Bu toprakları bölmek isteyenlere de bu topraklarda hayat hakkı tanımayacağız.

 

CHP'li belediye başkanına tepki

 

Hatay belediye başkanı 'oy verirseniz hizmet alırsınız' diyor. Şu kafaya bak, seni görevin hizmet etmek. Bizin böyle bir derdimiz yok. Bu adam belediye başkanı değil sokak kabadayısı.

 

Bartın'ın tapu sorunu

 

Bartın’ın tapu sorunu vardı. CHP senelerce bu meseleyi istismar etti. Sizlerin bir asrı aşkın süredir başını ağrıtan bu meseleyi de çözüme kavuşturmak bize nasip oldu. Bartın’ın mağdur 1000 vatandaşını tespit ettik tapularını hak sahiplerine vermeye başlıyoruz. İmar barışıyla 21 bin 841 Bartınlı kardeşimizin sorununu çözdük.

 

Tanzim satışlar 81 ile yayılacak

 

Tanzim satışla fiyatlar yüzde 50 düştü, 31 Mart'a kadar bu iş oldu oldu olmadı 81 ile bu ürünleri ulaştıracağız.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan'dan, Bartın'da, CHP'li, başkana, sert, tepki,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
"Tenini besleyip geliştirmeye bakma, çünkü o sonunda topraga verilecek bir kurbandir.


Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv