Haber Detayı
23 Mart 2019 - Cumartesi 23:42 Bu haber 1646 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan mitinge katılan kişi sayısını açıkladı
Ntv
SİYASET Haberi


Cumhurbaşkanı Erdoğan mitinge katılan kişi sayısını açıkladı Cumhur İttifaki İzmir'den sonra ikinci büyük mitingini Ankara'da yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında mitinge katılan kişi sayısını açıkladı. Cumhur İttifaki İzmir'den sonra ikinci büyük mitingini başkent Ankara'da yaptı. Cumhur İttifaki İzmir'den sonra ikinci büyük mitingini başkent Ankara'da yaptı. AKM Hipodrom'da düzenlenen Büyük Ankara Mitingi'ne katılmak için çok sayıda vatandaş, sabah saatlerinden itibaren alanı doldurdu. AKM Hipodrom'da düzenlenen Büyük Ankara Mitingi'ne katılmak için çok sayıda vatandaş, sabah saatlerinden itibaren alanı doldurdu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile birlikte kürsüye çıkarak seçmeni selamladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile birlikte kürsüye çıkarak seçmeni selamladı. Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Cumhur İttifakı'nın Büyük Ankara Mitingi öncesinde bir araya geldi. Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Cumhur İttifakı'nın Büyük Ankara Mitingi öncesinde bir araya geldi. Mitingde önce Ankara adayı Mehmet Özhaseki ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli konuşma yaptı. Mitingde sahneye son olarak Erdoğan çıktı. Mitingde önce Ankara adayı Mehmet Özhaseki ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli konuşma yaptı. Mitingde sahneye son olarak Erdoğan çıktı. Mitingde konuşan Erdoğan "Sordum şu sıralar hipodromda ne kadar insan var dedim Emniyetin verdiği rakamı söylüyorum. 450 bin. Ankara biz 31 Mart'a hazırız diyor" dedi. Mitingde konuşan Erdoğan "Sordum şu sıralar hipodromda ne kadar insan var dedim Emniyetin verdiği rakamı söylüyorum. 450 bin. Ankara biz 31 Mart'a hazırız diyor" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "31 Mart, sandıklarda hesaplaşma değil, geleceğimizi tayin etme yeri haline dönüşecektir." ifadesini kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "31 Mart'ta dünyanın öbür ucundan bizi tehdit edenlere öyle cevap vereceğiz ki bir daha kimse bu millete parmak sallama cesareti bulamayacak." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "31 Mart, sandıklarda hesaplaşma değil, geleceğimizi tayin etme yeri haline dönüşecektir." ifadesini kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "31 Mart'ta dünyanın öbür ucundan bizi tehdit edenlere öyle cevap vereceğiz ki bir daha kimse bu millete parmak sallama cesareti bulamayacak." dedi.
Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan, mitinge, katılan, kişi, sayısını, açıkladı,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Melaike, çanı olan kervana arkadaş olmaz.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv