Haber Detayı
17 Aralık 2017 - Pazar 18:35 Bu haber 1861 kez okundu
 
EGEMEN BAĞIŞ’A KİRLİ FETÖ OPERASYONU!
GÜNDEM Haberi


 

 

“MAKARA BAHANE, MONTAJ ŞAHANE!”
KÜLLİYE HABER GERÇEKLERİ AÇIKLIYOR…

 

 

Türkiye’nin üzerinde oynanan kirli oyunların ne yazık ki ardı arkası kesilmiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğindeki Türkiye sadece bölgemizde değil, dünya’nın hemen her yerinde ilgi ile izleniyor, mülteciler konusundaki tavrımız tüm dünyada karşılığı oluşuyor. Bu durumu içine sindiremeyen avrupa’lı ülkeler ve fetö besleyicisi ABD, içten içe ülkemiz üzerine oynanan ve tutmayan 15 Temmuz darbe girişiminden önce ve sonra yeni senaryolar fetö üzerinden hala Etkin bir şekilde yürütülüyor..

İşte bu noktada Türkiye’yi zayıflatmak için Türkiye’nin liderini zayıflatmak gerekiyor. Erdoğan’ın etrafında O’nu canı pahasına koruyacak olanları uzaklaştırmak isteyen güruh, iftira ve montaj ses kayıtlarını devreye sokarak 15 temmuz’a ve sonrasında olası darbeden gözaltına alınan siyasetçileri ipe götürmek için her türlü zemin ayarlandığı ortaya çıktı.

Bu montaj ses kayıtlarından biride Egemen Bağış için kullanıldı. Amaç yine aynı Erdoğan’ı yalnızlaştırmak etrafını boşaltmaktı. Kuran-ı Kerim üzerinden Bakara süresiyle ilgili makara ses kayıtlarını kes yapıştır algılar ile kritik isimler zan altında bırakılarak itibarsızlaştırma hamleleri yapıldığı anlaşıldı. Şöyleki Sn. Erdoğan bu kayıtların montaj olduğuna yönelik açıklama yapmış, bunun bir kumpas olabileceğini yaptığı açıklama ile kamuoyuna bilgi veriyordu. Sn Erdoğan ve Sn Egemen Bağış’ın konu ile alakalı açıklamaları aşağıdaki linkten bulabilirsiniz..

http://www.egemenbagis.com/sn-egemen-bagis-hakkindaki-iddialara-cevaplar

Videodan da anlaşılacağı üzere Erdoğan bu oyuna gelmişti. Savcılık TÜBİTAK’tan rapor isteyince gerçeklerde ortaya çıkmış oldu. Fetö Erdoğan’ın etrafında ki yakın isimlere yönelik sürekli iftira ve hedefe alınmaları 15 temmuz da Erdoğan’ı kolay lokma yapmak olduğu anlaşılıyor. Öte yandan 15 temmuz öncesi çoklu operasyon hazırlığında olan fetö,nün Erdoğan için devleti ve milletinin geleceği için ölmeye hazır olan STK ların başında gelen Osmanlı Ocakları hakkında 15 temmuzdan önce küstürülmeye çalışıldığı ve böyle bir genelgenin olduğu, Genelge Davutoğlunun Başbakan olduğu dönemde yayınlandığı ortaya çıktı. Öte yandan Davutoğlu Başbakan olduğu dönemde geçici hükümette yer alması İçin Meral Akşener’e Bakanlık teklif etmesi akıllara çeşitli sorular getiriyor…


ERDOĞAN’IN FANATİK SEVENLERİ SIRASINDA EN ÖNDE GELEN KURUM OSMANLI OCAKLARI GENEL BAŞKANI KADİR CANPOLAT; “EGEMEN BAĞIŞ’I DA YETİRTMEYİZ”

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat; “Erdoğan’ı yedirtmedik, Bağış’ı da yedirtmeyiz” diye bir il Başkanlığı açılışında dile getirmesi konuyu gündeme taşımıştı. Fetö’nün Basın yayın kurumu, henüz aktifken ve 15 temmuz öncesinde zaman gazetesi önüne siyah çelenk bırakan Osmanlı Ocaklarının lideri Fetö’nün mağdur ettiği hiç bir vatandaş ve siyasetçi sahipsiz kalmayacaktır. Bizler bu fitne yapının mağdur ettiği herkese sahip çıkacağız. Bu bizim asli vazifelerimizdendir” dediği ifadelerin basında yer aldığı belirtildi.

Külliye haber araştırdı

Raporları ile sahte ses kayıtlarının nasıl oluşturulduğunu açıklayan , Egemen Bağış’a her zaman sahip çıkacağız diyen, Fetö ile mücadele eden Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat, bu oyunun içerisinde kim yada kimlerin olduğunu açıkladı.

Fetö’nün Öncelikle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, hükümeti ve ekonomiyi hedef alan darbe girişimi öncesinde etrafındaki kurmaylarına yönelik çeşitli iftira ve komplo saldırıları düzenlediği, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yakınında başarılı, ülkesine hizmet eden kim varsa hemen hepsine yönelik çeşitli oyunlar oynadığı, kimini düzmece montaj ses kayıtları ile, kimine değişik yöntemlerle iftira atarak halkın gözünde itibarsızlaştırma çalışması içerisinde olduğunu bildirdi.

Canpolat; “Bu paralel terör örgütü’nün türlü türlü oyunları vatanını seven devlet adamlarına, iş adamlarına, sivil toplum yöneticilerini hedef alarak sürdürdüğü sosyal medya da algı yapmaya çalıştığı bilinmekle birlikte Fetö’nün, Eski AB Bakanı Egemen Bağış’a oynadığı fakat tutmayan bu iftira montaj ses kaydı bunlar belgeli” dedi.

TÜBİTAK RAPORU GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARDI

Konuyu yargıya taşıyan Bağış, TUBİTAK uzmanlarının raporunda belirtildiği üzere, “Ses kaydı, Spektrum incelenmesi sırasında tespit edilen kaydın içinde gözlemlenen çok sayıda çıkıntı olduğunu, bu kayıtın çok sayıda başka kayıtlardan yararlanarak oluşturulmuş bir montaj olduğunu ortaya koymuştur.

Konuşma bütünlüğünü sağlamak için sadece tüm kelimelerden oluşan bir montajdan farklı olarak, kelimelerin dahi parçalanmış hecelerden oluşturularak, istenen yeni kelimelerin türetilerek ortaya çıkarıldığı ilginç bir uygulama olduğu ortaya konulmuştur.” Açıklamasıyla ses kaydının montaj olduğu net olarak belirtiliyor.

İŞTE TÜBİTAK BELGELERİ

TÜBİTAK RAPORLARINI GÖSTER (TIKLA)

BAĞIŞ KOMPLOYU KURANLARLA HESAPLAŞACAĞIM! 

 

 

Komploya maruz kalan Eski AB Bakanı Egemen Bağış konuyla ilgili “İmanı ve inancının ölçüsüyle ilgili hesabı yalnızca Allah’a vereceğim. Gerek burada gerekse mahkeme-i kübrada adalet tecelli edecektir. Bu montaj kayıt üzerinden imanımı sorgulamaya kalkanların bu dünyada da ahirette de iki elim yakalarında olacak” Montaj olduğunu açıkladığı halde ses kayıtları ile ilgili halen sistematik bir linç kampanyasına ve itibar cellatlığına maruz bırakıldığını belirten Bağış, yasal yollara başvurduğunu, yargı‘nın ses kayıtlarının montaj olduğunu açıkladı.
“Ben vicdanen rahatım. Bu çirkin komploları yapanlar ve bunlara çanak tutanlarla hesaplaşacağım” dedi.
Fetö terör örgütü’nün hedef aldığı derneklerin başında gelen Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat, Fetö Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın etrafını boşaltma operasyonunda, Eski Bakanlarımızdan Egemen Bağış hakkında ses kaydı montajlanmış ve sosyal alanlarda paylaşım yapılarak, Erdoğan’ın evladım dediği ve çok sevdiğini ifade ettiği Bakanımızı “Bakara, Makara” açıklamasıyla “Kuran–ı Kerim’e ” saygısızlık yapılıyor algısıyla hedefe almıştı. Oysa dinine diyanetine düşkün olan bu devlet adamımız hakkındaki iddiaların montaj olduğu TÜBİTAK raporlarıyla, anlaşılan belgeler dış devletlerden gelen bilir kişi raporlarıyla da netleştiğini ifade ederek, Ey fetö Erdoğan’ı yedirtmedik ki, Bağış’ı yedirtelim. İfadesiyle bir kez daha fetö ve uzantılarına seslenerek, Osmanlı Ocakları hakkında fetö tarafından çıkarılan genelge ile, 15 Temmuzda direnecek olan STK’ların başında gelen kurum sahadan uzaklaştırılmak istendiğini anımsatarak, biz bu vatanı ve vatan için çalışan halk ve devlet adamlarını karşılıksız sevdik, kefenimiz sırtımızda, Erdoğan ve çalışma arkadaşları bizim ve bu milletim namusudur. Kimsenin namusumuza iftira etmesine hedefe almasına müsade etmedik, etmeyeceğiz.” dedi.

http://www.xn--klliyehaber-thb.com/tr/wp-content/uploads/2017/12/WhatsApp-Image-2017-12-16-at-18.35.53-169x300.jpeg

http://www.xn--klliyehaber-thb.com/tr/wp-content/uploads/2017/12/WhatsApp-Image-2017-12-16-at-18.35.55-225x300.jpeg

http://www.xn--klliyehaber-thb.com/tr/wp-content/uploads/2017/12/WhatsApp-Image-2017-12-16-at-18.35.47-169x300.jpeg

http://www.xn--klliyehaber-thb.com/tr/wp-content/uploads/2017/12/WhatsApp-Image-2017-12-16-at-18.35.49-169x300.jpeg

 

Kaynak. külliyehaber.com

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: EGEMEN, BAĞIŞ’A, KİRLİ, FETÖ, OPERASYONU!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Özlü Sözler
"Gördüklerim, Görmediğim yaratıcının varlığına inanmaya beni mecbur ediyor."


Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv