Haber Detayı
17 Mart 2019 - Pazar 16:22 Bu haber 3821 kez okundu
 
Erdoğan ve Bahçeli'den ortak mitingde açıklamalar
SİYASET Haberi


 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli, AK Parti ve MHP'nin İzmir'deki ortak mitinginde açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmasında "İstanbul-İzmir arasını 8 saatten 3.5 saate indirecek projemizi bu yıl bitiriyoruz" dedi.

Erdoğan ve Bahçeli'den ortak mitingde açıklamalar

Cumhur İttifakı'nın ilk ortak mitingi İzmir'de gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli, Cumhur İttifakı'nın ortak İzmir mitinginde vatandaşa hitap etti.


CHP'nin Buca adayını son anda değiştirmesinin sebebi de Kılıçdaroğlu'nun İzmir'e sadece rant anlayışıyla yaklaşıyor olmasıdır.Erdoğan'ın açıklamaları:

Selanik'in, Üsküp'ün, Varna'nın nice Balkan şehirlerinin acısını dindiren İzmir. Atatürk'ün ordularının 9 Eylül'de yeniden özgürlüğüne kavuşturduğu İzmir. Gavuru denize döken, garibi bağrına basan İzmir. Yıllardır Atatürk'ü istismar ettiler.

 

SEZAİ TEMELLİ'NİN AÇIKLAMALARI

Ey Sezai, sen Kürdistan'da yaşamak istiyorsan Irak'ın kuzeyinde var. Defol git oraya. Bu adamın alacağı cevap nedir? Bunlara CHP'ye ve ittifaka İzmir'de seçimi kaybettirmektir. İmamoğlu da Mansur Yavaş da bilecek ki, Kürtlerin oyu olmadan seçimi alamaz diyor. Partileri de kendileri de bir proje. 31 Mart, bir beka mücadelesinin adıdır. Bu beka mücadelesini biz kazanacağız. İzmir'de aynı oyun oynanıyor. Bu seçimde kendi adına değil, CHP adına yarışıyorlar.

"SİZ KALLEŞSİNİZ"

Biz Cumhur İttifakı olarak mertçe birlikteliğimizi açıkladık. CHP'nin belediye meclis üyeliği listesinde bölücü terör örgütü kontenjanından pek çok isim var. Bunu bilin. Kimin kimi desteklediğini belli olmayan ittifaktan ülkeye hayır gelmez. Keleşleri bize çevireceklermiş. Her yerin keleş olsa ne olur? Siz kalleşsiniz kalleş.


İZMİR'E 67 KATRİLYONLUK YATIRIMCumhurun sadece adını kullanıp cumhuriyete de istikbale de saygısı olmayanlara dersini vereceğinize inanıyorum.


Son 17 yılda İzmir'e 67 katrilyon yatırım yaptık. Gençlerimize yeni yurtlar açıyoruz.

ERDOĞAN MÜJDEYİ DUYURDU: BU YIL BİTİRİYORUZ

İstanbul-İzmir arasını 8 saatten 3.5 saate indirecek projemizi bu yıl bitiriyoruz.

Bahçeli'nin açıklamaları:

Milli bekamız için bir araya geldik. Türk-İslam düşmanlarının yeni komplolarına göğsümüzü siper ettik.

Cumhur İttifakı Metehan'dan Atilla'ya Fatih'ten Abdülhamid'e, Mustafa Kemal'den bugüne devleşen cesaret, yükselen bayraktır.

20190317_2_35478243_42680560_Web

"HAÇLI BOZUNTULARI GELİN DE KANINIZDA BOĞALIM"

Şerefsiz teröristin silahının üzerine, 'Türk yiyici' ifadesi gözlerden kaçmamıştır. Karşımızda bir manyaktan, bir sapıktan, bir teröristten daha fazlası vardır. İstanbul'a Konstantinopolis diyen bu alçak İstanbul'un Hıristiyan kenti olacağını şerefsizce iddia etmiştir. Haçlılar, bekliyoruz sizi, gelin de kanınızda boğalım.

Bugün karşımıza yeniden çıkanlar, İzmir'de denize dökülenlerdir.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Erdoğan, ve, Bahçeli'den, ortak, mitingde, açıklamalar,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Sen insana ulaşmadan Allah’ı nasıl arıyorsun?.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv