Haber Detayı
24 Şubat 2014 - Pazartesi 13:53 Bu haber 2003 kez okundu
 
ESKİŞEHİR / BİLİM GÖSTERİSİ BİLİM MERAKLILARIYLA BULUŞTU
BİLİM Haberi


ESKİŞEHİR / BİLİM GÖSTERİSİ BİLİM MERAKLILARIYLA BULUŞTU

EĞLENCELİ DENEYLER BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

 

Bilim Deney Merkezi’nde eğlenceli deneylerden oluşan bilim gösterisi bilim severlerle buluştu. Bilim Deney Merkezi serbest tur esnasında atölyelerde ortaya çıkan eserler , veliler ve çocukların katılımıyla sergilendi. Sergiye katılan çocuklar ve büyükler, farklı bir dünyayı keşfetmenin mutluluğunu yaşadılar.

BİLİM DENEY MERKEZİ

İki hafta süren Bilim Deney Merkezi atölye programları, çocuklardan büyük ilgi gördü. Sanatın bilmecesi, Meraklılar mutfakta, Bilim fırtınası ve Ufacık Tefecik Hücrecik isimli atölye programları ile 95 çocuk bilim atölyelerinde birbirinden eğlenceli deneylerle keyifli bir gün geçirdi.

Atölye programları sonunda düzenlenen etkinlikte ise çocuklar ve velileri bir taraftan bilim gösterileriyle değişik bilim kurallarını öğrenirken diğer taraftan eğlenceli vakit geçirdiler. Bilim Deney Merkezi uzmanları tarafından gerçekleştirilen deneyler, katılımcıların bazen heyecanlı bazen de keyifli vakit geçirmelerini sağladı.

Nermin ALAN/Medya24 Yayın Grubu/ Haberim Gazetesi/ESKİŞEHİR

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Bir kavme su dağıtan,onların hepsinden sonra su içeçektir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv