Haber Detayı
22 Şubat 2018 - Perşembe 07:41 Bu haber 1614 kez okundu
 
EYÜPSULTAN'DAN KİLİS'E KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ
BELEDİYELERDEN Haberi


Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından, hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla, Suriye’nin kuzeybatısında Afrin bölgesinde, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek ve kardeş bölge halkını teröristlerin baskı ve zulmünden kurtarmak üzere, 20 Ocak 2018’den itibaren “Zeytin Dalı Harekâtı” başlatılmıştır.

Eyüpsultan Belediyesi olarak sınırlarımızı ve güvenliğimizi tehdit eden oluşumlara karşı mücadele eden Mehmetçiğimize destek olmak amacıyla Eyüpsultan Camii Meydanı'nda Cuma Namazı çıkışı basın açıklaması yapacağız. Eyüpsultan'daki STK'lar ve siyasi parti temsilcilerinin de katılacağı dua programında, ortak imza atılan deklarasyon yayınlanacaktır. 

Aynı zamanda programda, ismini Afrin şehidi Musa Özalkan'dan alan Rami Şehit Musa Özalkan Bilgi Evi öğrencilerinin Zeytin Dalı Harekatına katılan Mehmetçiğimize yazdığı mektuplar, Başkan Remzi Aydın'a teslim edilecektir. 

25 Şubat Pazar günü ise Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Başkan Yardımcıları, birim müdürleri, belediye personeli, ilçe protokolü, STK ve siyasi parti temsilcilerinin de yer aldığı bir heyet sınır bölgesi Kilis'e gidecektir. Kilis'teki program kapsamında, Valilik ve Belediye ziyaret edilecek, Bilgi Evi öğrencilerinin yazdığı mektuplar askerlere bizzat Başkan Remzi Aydın tarafından teslim edilecektir.  

Basın açıklamasına siz değerli basın mensuplarının katılımından mutluluk duyarız.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: EYÜPSULTAN'DAN, KİLİS'E, KARDEŞLİK, KÖPRÜSÜ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Sabır, kurtuluşun anahtarıdır.


Mevlana
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Arşiv