Haber Detayı
20 Mart 2018 - Salı 09:46 Bu haber 1132 kez okundu
 
Fransa eski Cumhurbaşkanı Sarkozy gözaltında!
DÜNYADAN Haberi


 

Reuters haber ajansı Eski Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy gözaltına alındığı duyurdu. Sarkozy'nin gözaltına alınma nedeni ise seçim kampanyasının finansmanıyla ilgili bir soruşturma oldupu açıklandı.

 

Sarkozy'nin seçim kampanyasının finansmanıyla ilgili bir soruşturma kapsamında gözaltına alındığı belirtildi.

Reuters'ın son dakika olarak duyurduğu habere göre; Eski Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy gözaltına alındı. Sarkozy'nin seçim kampanyasının finansmanıyla ilgili bir soruşturma kapsamında gözaltına alındığı belirtildi.

 

Fransa'nın eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, 2007 cumhurbaşkanı seçimlerinde Libya'dan usulsüz mali destek aldığı iddiaları ile ilgili soruşturma çerçevesinde gözaltına alındı.

 

Fransa eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, 2017'de yapılan cumhurbaşkanlığı seçimi için aday olmuş ancak önseçimi kaybetmişti. 

Fransa eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, 2012'deki cumhurbaşkanlığı seçimini sosyalist rakibi François Hollande karşı kaybetmişti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Fransa, eski, Cumhurbaşkanı, Sarkozy, gözaltında!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Denizin dibinde incilerle taşlar karışık olarak bulunurlar, övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunurlar


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv