Haber Detayı
23 Aralık 2016 - Cuma 12:25 Bu haber 8711 kez okundu
 
GAZİANTEP VATANSEVERLİĞİNİ TÜM DÜNYAYA KANITLAMIŞTIR
İLLERDEN Haberi


Yavuzeli Belediye Başkanı Mustafa Kemal Sakaroğlu yayınladığı mesajında; “Gaziantep halkın üstün başarı ve vatanseverliğinin vücut bulmuş hali Gaziantep’in kurtuluşudur.  Kurtuluş zamanında 11  ay şehrin tamımında işgalcilere karşı, kanı ile kahramanca direnen Gaziantep halkı vatanseverliğini ve yiğitliğini tüm cihana göstermiştir” dedi. 

Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir; “Vatan toprakları uğruna canlarını veren 6 bin 317 şehidimiz, Anadolu’da milli mücadelenin ateşini yakmıştır. Büyük yokluk, açlık ve sefalet içerisinde vatan savunması yapan ve bu vatanı bizlere armağan eden mücadele kahramanlarının mirasıdır bu vatan bizlere. Bizler bu mirasa büyük özveri ile sahip çıkıp koruyacağız ve Türkiye Cumhuriyetini sonsuza denk yaşatacağız. Bizler bugün bu topraklarda huzur içerisinde rahat bir şekilde yaşayabiliyorsak bu o kahramanların eseridir. Bu vesile ile tüm hemşerilerimin kurtuluşunu kutlarım” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: GAZİANTEP, VATANSEVERLİĞİNİ, TÜM, DÜNYAYA, KANITLAMIŞTIR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Aşk davaya benzer, cefa çekmek de şahide: Şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki !


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv