Haber Detayı
22 Nisan 2018 - Pazar 20:16 Bu haber 750 kez okundu
 
Hükümet'ten CHP-İYİ Parti işbirliğine tepki
SİYASET Haberi


 

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, CHP'li milletvekillerinin İYİ Parti'ye geçmesine tepki gösterdi. Bozdağ, "Bu, siyasi ahlaksızlığın en yeni ve en son örneğidir; açık bir siyasi mühendisliktir." dedi.

"Bu operasyon Güneş Motel'in tekrarıdır" ifadesini kullanan Bozdağ, şunları kaydetti:

"(15 CHP milletvekilinin İYİ Parti'ye geçmesi) Bu, siyasi ahlaksızlığın en yeni ve en son örneğidir; açık bir siyasi mühendisliktir."


"Geçmişte HDP'nin başarısı için dua-destek olan CHP, bugün başkalarının başarısı için duadan ötesini yaptı. 15 milletvekilini partisinden istifa ettirip başka partiye transferini sağladı. Bu, siyasi ahlaksızlığın en yeni ve en son örneğidir, açık bir siyasi mühendisliktir.""Bu kirli ve ahlaksız icraatıyla CHP yönetimi, Cumhuriyetin kurucu partisi CHP’yi bir başka partiye stepne yapmıştır."

"MEVCUT CHP YÖNETİMİNİN KENDİNE HAYRI YOKTUR"

"Mevcut CHP yönetiminin kendine de CHP’ye de hayrı yoktur. Kendine hayrı olmayanların, milletimize de devletimize de hayrı olmaz."

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Hükümet'ten, CHP-İYİ, Parti, işbirliğine, , tepki,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Dünyada iki yüzlü olanlar, kıyamet günü ateşten iki yüzlü olarak gelirler.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv