Haber Detayı
22 Şubat 2017 - Çarşamba 10:49 Bu haber 4530 kez okundu
 
İSTANBUL’DA BAZI YOLLAR TRAFİĞE KAPATILACAK
İLLERDEN Haberi


 Fenerbahçe- Krasnodar karşılaşması sebebiyle bugün 16.00’dan itibaren Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’ne kadar gelen Güney bağlantı yolu, Recep Peker Caddesi ile Bağdat Caddesi’nin bir kısmı trafiğe kapatılacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, bugün saat 20.00’de Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksinde oynanacak olan Fenerbahçe A.Ş. - FC Krasnodar UEFA Avrupa Ligi futbol karşılaşması sebebiyle saat 16.00’dan itibaren bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Buna göre, Üsküdar-Harem ayrımından itibaren Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’ne kadar gelen Güney bağlantı yolu, Recep Peker Caddesi’nin Yoğurtçu Parkı Caddesi Kavşağından Bağdat Caddesi Kavşağına kadar olan kısmı, Bağdat Caddesi’nin Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi arkası Taşköprü Caddesi D-100 bağlantı yolu katılımından itibaren Kızıltoprak Recep Peker Caddesi Kavşağına kadar olan kısmı araç trafiğine kapatılacak. 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: İSTANBUL’DA, BAZI, YOLLAR, TRAFİĞE, KAPATILACAK,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Savaş eri, Allah için nefsi ile savaşandır.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv