Haber Detayı
30 Ocak 2019 - Çarşamba 09:58 Bu haber 955 kez okundu
 
İstanbul'da rezalet görüntüler
Hürriyet
İLLERDEN Haberi


Yoruldular, dinlendiler ve devam ettiler Aksaray’da alkollü olduğu iddia edilen 2 grup tekme, tokat ve yumruklarla birbirine girdi.

 

“Fight Club” filmini aratmayan kavgada, tekmeler havada uçuşurken gençlerin dövüşmekten yorulmadığı o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Kavga esnasında bazı gençlerin ise yere düştüğü, dinlendikten sonra yerden kalkıp yine birbirine vurmaya başladığı görüntüleniyor.

 

İstanbulda rezalet görüntüler...

 

Yoruldular, dinlendiler ve devam ettiler Fatih Aksaray Meydanı’da geçtiğimiz 2 Ocak günü saat 18.00 sıralarında meydana gelen olayda alkollü olduğu iddia edilen 2 grup genç, henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine gençler tekme, tokat ve yumruklarla birbirine saldırdı. Tekmelerin de havada uçuştuğu kavga, “Fight Club” filmini aratmadı. Dakikalarca dövüştükten sonra düşen ancak yorulmadan yerden kalkan bazı gençler, amansızca kavga etmeyi sürdürdü. Yaşananlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

KİMİ İZLEDİ KİMİ TEZAHÜRAT YAPTI Görüntülerde, gençler bir anda tekme ve tokatlarla birbirine vuruyor. Kavgayı gören gruptaki diğer gençler ise farklı noktalarda dövüşmeye başlıyor. Kavga esnasında bazı gençler yere düşüyor. Dinlendikten sonra yerden kalkan gençler yine birbirine vurmaya başlıyor. Çevreden geçen bazı vatandaşlar ise olanı biteni izlerken, bazı vatandaşlar ise tezahürat yaptığı görüntülendi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: İstanbul'da, rezalet, görüntüler,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Savaş, hiledir, hileden ibarettir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Arşiv