Haber Detayı
26 Haziran 2018 - Salı 01:12 Bu haber 5396 kez okundu
 
İSTANBUL ESENYURT SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ VE DÜNYA İŞİTME VE ENGELLİLER FEDERASYONU İSTANBUL İL TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI
Dünya İşitme Engelliler Federasyonu Büyüyor. Genel Merkezi Ankara’da bulunan amaçları arasında İşitme Engellilerinin sorunlarını çözme,yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak olan Dünya İşitme Engelliler Federasyonu , Maltepe pazarlama dünya işitme engelliler ve engelliler Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği ve İstanbul Sağlık Yaşam Merkezi İstanbul İlTemsilciliği açıldı.
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI Haberi


 

 

İstanbul İl Temsilciliği Başkanı Ahmet özyazgan burada yaptığı konuşmada ;  Belinda sağlık Limited Şirketi arasında birlikte yapılacak  faaliyetleri şöyle sıraladı.

“Türk İşaret dilini öğretmek , Federasyona maddi manevi katkıda bulunmak , engelli vatandaşların  tedavisine katkıda bulunmak yanı sıra  bel boyun fıtığını ilaçsız ameliyatsız tedavi etmekte sağlık turizmi ile ilgili ile yurdumuza tedavi için gelen  turistlere ülkemizin kültürünü tanıtmak, Bunun dışında migren tedavisini ilaçsız ve garantili bir şekildekalıcı olarak çözmek.

Halk arasında kamburluk hastalığı ve boyun düzleşmesinin kas yırtılmalarıdualarında bir kas gerilmeleri ne ilaçsız ve ameliyatsız olarak garantili bir biçimdetedavisi kurumumuzca karşılanmaktadır.Unutmayalım ki hepimiz potansiyel birer engelli adayıyız .Projenin nihai hedefi; engelsiz bir dünya oluşturmak için samimi ve sürdürülebilir bir çaba ortaya koymaktır.”dedi.

Açılışa;Dünya işitme engelliler ve engelliler Federasyonuyönetim kurulu üyelerifederasyon başkanı Cemal Hürriyet Özkaynak, Kıbrıs Sosyal bilimler Üniversitesi Rektörü  Prof.Mustafa Tümer , Medeniyet Üniversitesi Genel Sekreteri Salih Bilgin,Medeniyet Üniversitesi Vakfı Başkanı Fatih Kılıç, Nevşehir Kadın Dernekleri Başkanı Makbule Atlı,Genel Başkan Başdanışmanı Hazal Atlı, Sanatçı Şengül Kaya ve  İstanbul'un önde gelen işadamları  katıldı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: İSTANBUL, ESENYURT, SAĞLIKLI, YAŞAM, MERKEZİ, VE, DÜNYA, İŞİTME, VE, ENGELLİLER, FEDERASYONU, İSTANBUL, İL, TEMSİLCİLİĞİ, AÇILDI, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
"Ya yıldızların Her biri bir mühendistir veya onları yapan bir mühendis vardır!.."


Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Arşiv