Haber Detayı
06 Aralık 2016 - Salı 13:00 Bu haber 5370 kez okundu
 
KIZILCAHAMAM'DA HALK EKMEK SEVİNCİ!
BELEDİYELERDEN Haberi


Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, ilçedeki bazlama esnafı ile birlikte Ankara Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Ali İlkbahar’ı ziyaret etti.
Belediyeden yapılan açıklamaya göre seçildiği günden beri Ankara’daki imkanların ilçede de olması için gayret gösteren Belediye Başkanı Muhittin Güney, 2014 yılında Ankara Halk Ekmek Büfesi'nin Kızılcahamam'a getirilmesini sağladı. Başkan Halk Ekmek büfesini getirmekle kalmayıp Halk Ekmek ile yapmış olduğu protokol ile ilçenin "markası" olan bazlama ekmeğini Ankara’daki Halk ekmek büfelerine göndererek Ankaralı vatandaşları Kızılcahamam Bazlamasıyla buluşturdu. Böylece Kızılcahamam’daki bazlama üreticileri de pazar sahibi oldu.
Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, ilçedeki bazlama esnafı ile Ankara Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Ali İlkbahar’ı makamında ziyaret ederek Kızılcahamam Bazlamasına vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür etti, Kızılcahamam yöresel ürünlerinden oluşan bir paket takdiminde bulundu. 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KIZILCAHAMAM'DA, HALK, EKMEK, SEVİNCİ!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
"Gülen nar, bağı bahceyi de güldürür;


Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv