Haber Detayı
11 Kasım 2018 - Pazar 02:24 Bu haber 4720 kez okundu
 
KIZILTEPE BELEDİYESİNE EN GENÇ ADAY ADAYI YUSUF CAN.
SİYASET Haberi


“Yapılacak çok şey, alınacak çok yol var.” Diyen Yusuf Can

Kızıltepe Belediye Başkan Aday Adaylığına Müracaatını yaptı.

 

 

 

               MARDİN /Kızıltepe .  2019 Yerel seçimleri’nin çok heyecanlı geçeceğini ifade eden Yusuf Can, Ak Parti Kızıltepe Belediye Başkan Aday Adaylığı için  müracaatını Ak Parti İlçe Başkanlığına kalabalık bir katılımla gerçekleştirdi.

 

Müracaatta hazır bulunan  Ak Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Mehmet Aydın Yücedağ’ Can’a başarılar diledi ve tebriklerini sundu.

                Omeryan Aşiretinden ,ticaretle uğraşan , ülkesini bayrağını çok ama çok seven,bu nedenle çeşitli bedeller ödemiş 26 yaşında bir genç olarak Yusuf Can Neden Siyaset neden Belediye Başkanlığı  Aday adayı olduğunu şöyle açıkladı.

“Türkiye,  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile büyük gelişmeler göstermiş, uluslar arası alanda , mazlumların umudu olmuş ve ülkemiz Cumhuriyet tarihinin en büyük atılımlarını gerçekleştirmiştir.

Ak parti iktidarı yönetimiyle ile yeşeren umutlar küresel güçlerin türlü oyunları ile kısmende olsa sekteye uğramıştır.

Tüm olumsuzluklara rağmen ulaşımda, sağlıkta, eğitimde, sanayide ve güvenlikte gerçekleştirilen projeler biz gençlere umut ışığı olmuş , gelişmekte olan Türkiye’nin daha başarılı olması için Devlet başkanımız Erdoğan gibi cesur ve halkıyla barışık yönetimin daimi olması konusunda feyz almamıza neden olmuştur.

İçinde bulunduğumuz ortam barış ve huzurun hakim olması için daha çok çalışmamızı ve risk almamızı zorunlu hale getirmiştir.

Yerli ve milli olmak sadece düşünceyle, projelerle olmaz, düşüncelerinizi hayata geçirmeniz gerekmektedir.

Bölgemizde Ak parti’nin hakim kıldığı ” huzuru” bozan unsurlar ne yazık ki hala mevcut. Şer odakları burada gençlerimizi etkiliyor, kandırıyor ve kötü emellerine kurban ediyor.

250 Bini aşkın nüfusu, tarımsal olanaklarıyla Kızıltepe aslında marka olmayı hak etmiş bir ilçemizdir.

 

Ancak,terör örgütünün baskısı, gerekse geçmiş dönemdeki yöneticilerin zayıf kalması nedeniyle bu gün hala Kızıltepe’de geri kalmışlığın eksikliğini yaşamaktadırlar.

 

Nüfusun büyük bölümünü oluşturan gençlerimize daha şefkatli yaklaşılır, onların sorunları dinlenilir,

 

İş olanakları sağlanılır ise, terör örgütüne büyük darbe vurulmuş ve ilçede istenilen huzur hakim kılınmış olur.

 

İlçenin sorunlarını ve çözüm yollarını bilen birisi olarak sözü geçen büyük ailelerin desteğini , alarak hatta siyasette risk alarak Ak Parti’den belediye başkanlığına adaylığımı koydum..Sizler uygun görürü Allah nasip ederse bu yolda önemli çalışmalar yapacağıma eminim.

 

Son yerel seçimde HDP 60 bin, Ak Parti 32 bini aşkın oy almıştır. Doğru aday ile bu aradaki fark kapatılıp Durum huzur ve güvenin adresi Ak partiye dönüştürülebilir.

Huzurlu Şehir,Uygar İnsan oluşturma adına:

“Yapılacak çok şey, alınacak çok yol var.

 

Bu nedenle durmak yok yola devam.”

 

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KIZILTEPE, BELEDİYESİNE, EN, GENÇ, ADAY, ADAYI, YUSUF, CAN.,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
"Dünyada dört nimet vardır, bunlar kendisine verilen kişi dünya ve ahiretin hayrını görmüştür.Bunlar; Zikreden dil, Şükreden kalp, Sıkıntılara katlanan beden ve saliha kadın.."


Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv