Haber Detayı
03 Mayıs 2019 - Cuma 00:26 Bu haber 5665 kez okundu
 
KARABULUT :
SİYASET Haberi


 

 

Keçiören CHP Meclis Grup Sözcüsü Karabulut

" HALKIN LEHİNE OLAN HER KARARA İMZA ATACAĞIZ"

 

CHP Keçiören Meclis Grubu Çalışmalara Hızlı başladı.

31 Mart Yerel seçimleri geride kalırken  seçilen meclis üyeleri çalışmalara yoğunlaştı.  Ankara Keçiören'de CHP 14 Meclis üyesi çıkardı. Grup Sözcülüğüne seçilen Durak Karabulut, yaptığı açıklamada olumlu mesajlar verdi. 31 Mart seçimleriyle birlikte Türkiye'ye bahar geldiğine işaret eden Karabulut,Yerel Yönetimler Hizmetlerinde Cumhuriyet Halk Partililerin kalitesini ortaya koyacağını söyledi.

 

ANKARA / Keçiören CHP Meclis Grup sözcüsü Durak Karabulut ilçedeki çalışmalar hakkında konuştu.

Karabulut  : Bir milyona yakın yaşayan vatandaşlarla  Ankara'nın en büyük nüfusuna sahip olan ilçelerinden birine sahibiz. Böyle büyük bir ilçede meclis  üyesi olmanın sorumluluğunun ve öneminin bilincindeyiz. Önümüzde 5 yıllık bir süre var. Bu süreçte ilçemizde halkımızın menfaatine olan hizmetlerin gerçekleşmesini sağlayacak, milletin menfaatine olan hizmetlerin yanının da olacağız. Milletimizin yararına  olamayan çalışmaların karşısında olacak, Keçiörenlilere  yararlı olacak projeleri önerecek, ilçenin kalkınmasını sağlayacak çalışmaları teşvik edeceğiz. "dedi.

 

HALK İLE DAİMA İSTİŞARE SAĞLANACAK

Seçimlerde CHP olarak ittifak yaptıklarını belediye başkan adayının İYİ Partiden meclis üyelerinin CHP'den  seçimlere girdiğini  hatırlatan Karabulut, 14 Meclis üyesi çıkardıklarını bunun 4 ün'ün iyi partili olduğunu belirterek  açıklamasını şöyle sürdürdü.

İyi partili 4 arkadaşımız partilerine döndü.Biz 10 kişiden oluşan  CHP gurubu  olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Görevimize başladık ve  görevlendirme seçimlerimizi ilk, bir yıl için  yaptık .Gurup Başkan vekilliğine Selçuk Karadağ, Gurup sözcülüğüne Durak Karabulut, Gurup sekreterliğine Erdal Oral seçildi. ilk iş olarak  belediyede çalışan bütün  personeli  emekçi kardeşlerimizi ziyaret edip görüşlerini  isteklerini aldık tavsiyelerini dinledik . Önümüzdeki süre içerisinde  ilçe örgütümüz başta olmak üzere parti üyelerimizle ve bütün Keçiören'deki yurttaşlarımızla bütünleşerek istişare ile  bir çalışma yürüteceğiz.

 Başta Ankara olmak üzere  CHP' nin olduğu belediyelerde halkımız rahat bir nefes alacak ve yüzleri gülecek . 1 Nisan Türkiye'mizin yüzünün  güldüğü gün,Martin sonu gerçekten bahar oldu.Sonuçlar ülkemize hayırlı uğurlu olsun.

 

Keçiören CHP Meclis üyeleri şu isimlerden oluşuyor.

Fatma Capçıoğlu,

Özlem Gürbüz ,

Durak Karabulut,

Ali Rıza Vuranok,

Selçuk Karadağ,

 Erdal Oral,

Okan Çağan,

Hasan Yağız,

 Ali Turgut ,

Serdar Kendir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KARABULUT, :,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
İki düşman arasında öyle konuş ki, barıştıklarında utanmayasın.


SADİ
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Arşiv