Haber Detayı
01 Ağustos 2014 - Cuma 11:02 Bu haber 4005 kez okundu
 
KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, “PALETLİ DOZER VE TEKERLEKLİ YÜKLEYİCİ ALIMI” İÇİN İHALE DÜZENLİYOR
BELEDİYELERDEN Haberi


   

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, “PALETLİ DOZER VE TEKERLEKLİ YÜKLEYİCİ ALIMI” İÇİN İHALE DÜZENLİYOR

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, “Katı Atık Düzenli Depolama Tesisinin İşletilmesi İçin Paletli Dozer ve Tekerlekli Yükleyici Alımı” kapsamında ihale düzenleyecek.

ANKARA(ANKA) - Kayseri Büyükşehir Belediyesi, “Katı Atık Düzenli Depolama Tesisinin İşletilmesi İçin Paletli Dozer ve Tekerlekli Yükleyici Alımı” kapsamında ihale düzenleyecek. 
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin ihaleye davet ilanı Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Buna göre, Belediye “Katı Atık Düzenli Depolama Tesisinin İşletilmesi İçin Paletli Dozer ve Tekerlekli Yükleyici Alımı” kapsamında ihale düzenleyecek. İhale ile 20 ton ağırlığında 1 Paletli Dozer ile 18 ton ağırlığında Tekerlekli Yükleyici alımı yapılacak. 
Teklif sahiplerinin ihale dokümanında tarifli “Kayseri Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi İşletilmesi için Paletli Dozer ve Tekerlekli Yükleyici Alımı” kapsamında teklif vermeleri gerekecek. Teklifler tüm mallan ve ihale dokümanında tarifli tüm hususları kapsayacak şekilde olacak ve bu çerçevede değerlendirilecek. İhale dokümanında tarifli tüm koşulları sağlayan, en düşük fiyat teklifini veren ve yeterlilik şartlarını sağlayan teklif sahibi ile sözleşme imzalanacak. 
Teklifler en geç 5 Eylül 2014 Cuma günü saat 14.00’a kadar en az 30 TL tutarında bir geçici teminatla birlikte adrese teslim edilecek. Teklif günü ve saatinden sonra verilen teklifler reddedilecek ve açılmadan Teklif Sahibine iade edilecek. Teklifler 5 Eylül 2014 Cuma günü Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, Kocasinan/Kayseri adresinde teklif sahiplerinin temsilcilerinden hazır bulunanların huzurunda saat 14.15'te açılacak. 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Özlü Sözler
Sabrı olmayanlar ne kadar fakirdirler.


Shakespeare
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv