Haber Detayı
19 Şubat 2016 - Cuma 16:15 Bu haber 36851 kez okundu
 
KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA AK ,AVRASYA YEREL YÖNETİMLER BİRLİĞİ KÜLTÜR MERKEZİNDE
Ayrıca kültür merkezini ziyarete Eski Milletvekillerinden Uğur Aksöz,Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı İlhan Koyuncu,İş adamlarının yanı sıra Av.Mustafa Demirbağ ve çok sayıda vatandaş katıldı.
TÜRKİYE KONUŞUYOR Haberi


 

Avrasya Cumhuriyetleriyle Türkiye arasında ikili ilişkileri geliştirme amacıyla kurulup bu anlamda bir çok önemli çalışmaya imza atan Avrasya Yerel Yönetimler Birliği Başkanı Hasan Cengiz,Keçiören Bağlum’da  Birliğin Kültür  evinde Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve Siyasileri ağırladı.

  AK VE CENGİZ  MİKROFONLARIMIZA KONUŞTU

Açılışta  katılan  Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak  konuyla ilgili sorularımızı şöyle değerlendirdi.

“Avrasya yerel yönetimler Birliğinin Keçiören’de açılması çok hayırlı olmasını diliyoruz. Çok anlamlı ve güzel bir yer olmuş, Keçiören’de olması da bizim için ayrıca bir değerdir. Avrasya Yerel Yönetimler Birliğinin çalışmalarını da yakından takip ediyoruz. Bizim kendi ilçemizin sınırları içerisinde yer alması da  nezih bir yerin açılması hem kültür açısından hem de Türkiye Cumhuriyetleri açısından hem de Bağlum açısından güzel bir kazanç. Başarılar diliyorum..

Avrasya Yerel Yönetimler Birliği Genel  Başkanı Hasan Cengiz:  17- 25 Aralık’tan sonra  daha çok bilinçli ve daha çok duyarlı olmamız gerekir. Avrasya Yerel Yönetimler olarak 1991 yılından itibaren belli odakların odağı  haline gelmiştir. Oradaki bütün çalışmalara bize olumsuz olarak yansımıştır. ...RÖPORTAJIN DEVAMINI TIKLA İZLE...

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KEÇİÖREN, BELEDİYE, BAŞKANI, MUSTAFA, AK, ,AVRASYA, YEREL, YÖNETİMLER, BİRLİĞİ, KÜLTÜR, MERKEZİNDE, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Çıkacağım merdivene sabırı merdiven yaparım.


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv