Haber Detayı
10 Haziran 2018 - Pazar 11:20 Bu haber 1307 kez okundu
 
KÖKLÜ DEĞİŞİM MEDYA GELENEKSEL PROGRAMLARINA DEVAM EDİYOR
İLLERDEN Haberi


 

Köklü Değişim Dergisi Yurt genelinde iftar programlarını sürdürüyor.Geleneksel hale getirilen iftar programının  adresi bu kez Van'dı.


Önceki gün  Köklü Değişim Van Temsilciligi geniş katılımlı iftar programı düzenledi. İftar davetine katılan Van'ın önde gelen STK ve Medya kuruluşları ile yerel halka hitaben konuşan ilahiyatçı Abdullah İmamoglu ;  Ramazan Kardeşlik Zamanı temalı konuşmasını yaptı. iftar davetinin ardından Van Temsilcilik Binasındaki programına sohbetle devam eden İmamoglu etkili duasıyla İSLAM ÜMMETİNİN BUGÜN HER ZAMANKİNDEN DAHA FAZLA İHTİYAÇ DUYULAN KARDEŞLİK BİLİNCİNE vurgu yaptı.

Köklü Degişim Diyarbakır Temsilciliği ile Köklü Değişim Şanlıurfa Temsilciliği her yıl düzenen "Ümmet için Kunuta Davet" etkinligini gerçekleştirdi.

Teravih namazı çıkışlarında samimi ellerin yükseldigi semaya ALLAH'TAN   AF , MAGFİRET ve MERHAMET dilendi. Müminlerin yeniden Ümmet bilinciyle kardeş olmaları ve küfür devletlerinin zulümlerine son verilmesi için duada  bulunuldu.

Alınan bilgiye göre 10 haziran pazar günü Teravih namazı çıkışında Köklü Degişim Medya olarak Van , Hatay , Adana , Bursa , Ankara , istanbul , Aydın , Mugla , Mersin ve Tatvan'da da benzeri şekilde KUNUTA DAVET  oldugu , duyarlı tüm müslümanların bu hayırlı amellere davet edildigi ögrenildi.

Haber :Köklü Degişim / Murat GENÇ

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KÖKLÜ, DEĞİŞİM, MEDYA, GELENEKSEL, PROGRAMLARINA, DEVAM, EDİYOR,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Bir kavme su dağıtan,onların hepsinden sonra su içeçektir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv