Haber Detayı
18 Nisan 2018 - Çarşamba 12:37 Bu haber 914 kez okundu
 
MARDİN AVM 57. MAĞAZAYI HİZMETE SUNDU
EKONOMİ Haberi


.

Sektörde her geçen gün daha da büyüyerek bölge halkına verilen hizmetin daha kaliteli olması için çaba harcayan iş insanları geleceğe umutla bakmamaızı sağlıyor.Bu anlamda mevcut mağazaları ile Mardinlilere destek veren Mardin AVM yetkilileri 57. Mağazasını da hizmete açtı.

Yeni  mağazada tekstil , yiyecek ve içecek reyonu  yer almıyor.. MOSS GYM spor salonunun açılışı  07 Mart 2018 ’ de Mardin AVM’ de yapıldı.Açılışa  Mardin Valisi ve  Büyük Şehir Belediye Başkan Vekili . Mustafa Yaman , Mardin Emniyet Müdürü Hasan Onar  ve çok sayıda kurum görevlileri katıldı..

Açılışta kısa bir konuşma yapan MOSS GYM spor salonunun kurucuları Savaş Korkut ve Burhan Karaaslan, Mardin halkına sporu yaşam tarzı haline getirebilmek adına her türlü desteği  vereceklerini söyledi.

Mardin AVM Genel Müdürü Ömer Korkut ise, “ Aslında uzun zamandır düşündüğümüz bir konuydu spor salonunu AVM’ ye getirmek.Çünkü  müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yatırımcıların da isteği üzerine  hiç düşünmeden bu hizmeti vermeye başladık.”Bu hizmetin  her geçen gün yapılan yeni girişimlerin ve marka potansiyelinin Mardin halkının refah seviyesinin artması ve sosyal yaşamı doyasıya yaşayabilmeleri adına olduğuna dikkat çeken Korkut,  Mardin’ de AVM sektöründe bir ilk olma özelliği taşıyan spor salonu açılışını yapan yatırımcılara teşekkürlerimi sunarımz “diye konuştu..

HABER: /  MEMET GÖKBALIK

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: MARDİN, AVM, 57., MAĞAZAYI, HİZMETE, SUNDU,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
"Yıkılıp düşene gülme sakın sen. Yiğit düşüp kalkmayınca belli olmaz "


Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv