Haber Detayı
14 Şubat 2019 - Perşembe 11:17 Bu haber 1438 kez okundu
 
Meteoroloji'den 3 il için kar yağışı uyarısı
HAVA DURUMU Haberi


Meteoroloji'den 3 il için kar yağışı uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son dakika açıklamasına göre, Bolu, Bursa ve Bilecik’in yüksek kesimlerinde kar yağışı bekleniyor. Öte yandan Orta ve Doğu Akdeniz açıkları ile Hatay kıyılarında, kuvvetli fırtına bekleniyor.

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan duyuruya göre, perşembe günü başta Bolu Dağı geçişi olmak üzere Bolu’nun yüksekleri, Bursa’nın güney ve doğusunun yüksekleri ile Bilecik’in yüksek kesimlerinde görülecek kar yağışlarının, yer yer 5-15 santimetre kar örtüsü bırakacağı tahmin ediliyor.

 

 

DİKKATLİ OLUN UYARISI

 

Bolu, Bursa ve Bilecik’te görülecek kar yağışı nedeniyle vatandaşların buzlanma, don olayı ve ulaşımda aksama gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor.

 

METEOROLOJİ'DEN AKDENİZ İÇİN KUVVETLİ FIRTINA UYARISI

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan duyuruya göre, Orta ve Doğu Akdeniz açıkları ile Hatay kıyılarında rüzgarın akşam saatlerinden sonra kuvvetini artırarak, perşembe gece saatlerine kadar doğu ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor.

 

Fırtına nedeniyle meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı, başta denizciler olmak üzere ilgililerin ve vatandaşların dikkatli olmaları gerekiyor.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Meteoroloji'den, 3, il, için, kar, yağışı, uyarısı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Bilimin bulunmadığı yer, suyu olmayan kentte benzer…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Arşiv