Haber Detayı
23 Ekim 2017 - Pazartesi 19:51 Bu haber 5486 kez okundu
 
Osmanlı Ocakları Muğla İl Başkanlığı’na İş Adamı Hüseyin Çakır Atandı
ANKARA / Osmanlı Ocakları Yurt dışında ve yurt içinde Osmanlı Medeniyetini yaymak ve yaşatmayı, Türkiye’nin birlik ve bütünlüğünü daimi kılma yönünde her türlü engellemelere rağmen sürdürmektedir. Mental yorgunluğu nedeniyle görevden alınan il ve ilçe başkanları yerine yeni atamalar sürdürülmektedir.
İLLERDEN Haberi


Bu anlamda Muğla İl başkanlığına Turizm sektöründe başarılı çalışmaları sürdüren İş Adamı Hüseyin Çakır atandı. Mazbatasını Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat’ın takdim ederek görevlendirdiği  Çakır,bu görevlendirmenin kendisi için çok büyük anlam ifade ettiğini belirterek, bu önemli teşkilatın, ocağın ,bu kültürün   bu hizmetin   varlığını şerefle ve onurla sürdüreceğini dile getirdi.

Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat “Sadece Türkiye’de değil,yurt dışında da bu onurlu hizmetin giderek büyüdüğünü ,yorulan arkadaşlarımızın yerine  bu bayrağı devralmak  isteyenlere fırsat verdiklerini kaydederek, çok yakında Van, Mardin, Batman ,Kars, Ardahan, Ağrı gibi illerimizde görevlendirmelerin yapılacağını belirterek, Muğla il başkanına başarılar diledi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Osmanlı, Ocakları, Muğla, İl, Başkanlığı’na, İş, Adamı, Hüseyin, Çakır, Atandı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Sayfalar
Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Özlü Sözler
İmana gel ki, elemden emin olasın. Kadere teslim ol ki selamette kalasın.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv