Haber Detayı
10 Nisan 2018 - Salı 09:18 Bu haber 895 kez okundu
 
PALANDÖKEN, “YENİ TEŞVİK PAKETİ EKONOMİYE BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK”
PALANDÖKEN, “YENİ TEŞVİK PAKETİ EKONOMİYE BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK” -“YENİ TEŞVİK PAKETİYLE 270 BİN GENCE İSTİHDAM SAĞLANACAK” -“PİYASALARDA OLUMSUZ ALGILAR ÖNLENECEK VE YATIRIMCI ÖNÜNÜ GÖRECEK”
EKONOMİ Haberi


 

 

ANKARA- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ev sahipliğinde küllieyede açıklanan yeni teşvik paketinin Türkiye ekonomisi , yatırımcı ve yeni istihdam için çok önemli olduğunu açıklayan TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Yeni teşvik paketi ekonomiye büyük katkı sağlayacak” dedi.

Proje bazlı yeni teşvik paketinin büyümenin devamlılığı için çok önemli olduğunun altını çizen Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Proje bazlı yeni teşvik paketi ülkemiz ekonomisine çok önemli bir katkı sağlayacaktır. Ülkemizin gelişmesi, büyümesi ve ekonomide canlanma sağlanması için bu adımı çok önemli ve gerekli buluyoruz. Çünkü açıklanan 23 proje ile 270 binin üzerinde doğrudan ve dolaylı istihdam sağlanacak. Piyasalarda ki olumsuz algılar önlenecek. İşsizliğin aşağı çekilmesi ve yatırımcının önünün açılması bakımından bu paketi ekonomi adına atılmış önemli ve hayati bir adım olarak kabul ediyoruz.  En önemlisi Türkiye’nin kalkınması  ve sürdürülebilir bir gelişme için önemli bir teşvik programı açıklandı” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: PALANDÖKEN,, “YENİ, TEŞVİK, PAKETİ, EKONOMİYE, BÜYÜK, KATKI, SAĞLAYACAK”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
İnsanlara akılları ölçüsünde söz söyleyiniz.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv