Haber Detayı
22 Eylül 2017 - Cuma 21:44 Bu haber 3399 kez okundu
 
Postacının Sesi 65. Sayısı çıktı
Posta çalışanları sosyal yardımlaşma ve kanuni hakları koruma derneği ( Post Der ) yayın organı dergi 3 ayda bir yayınlanıp Türkiye genelindeki binlerce PTT şubesine dağıtılıyor.
EĞİTİM Haberi


Post Der genel başkanı Hüseyin Akkaya, Türkiye genelinde 2800 üyeye hizmet verdiklerini açıkladı.

Star TV E. Haber ve Protokol Müdürü Dursun Boran’ın haberine göre, her üyeden ayda 12 TL aidat alınıyor. Toplanan paralar, üyelere 11 ayrı yardım kalemi altında dağıtılıyor ve sosyal hizmetlerde harcanıyor.

HİÇ BİR İHTİLAL DÖNEMİNDE KAPANMAYAN DERNEK.

1953 den beri hiçbir ihtilal döneminde kapanmayan, sosyal bir dernek olduklarını anlatan genel başkan Akkaya. Türkiye genelinde 7 şube 65 il temsilciliklerini olduğunu anlattı.

Posta çalışanlarının problemlerini çözmek, dayanışma sağlayıp, moral- motivasyonu artırmak için kurulan Post Der. Faaliyetlerini, taleplerini, POSTACININ SESİ dergisinde yayınlıyor.

Derginin son sayısı 66 sayfa çıktı. Dergide Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik’in, tam sayfa açıklamaları var.

Post Der genel sekreteri Hasan Ecevit, karşılıksız olarak üyelerine, Evlenme, doğum, ölüm, eğitim, tabii afet, sünnet, emekli yardımım gibi yardımlar yaptıklarını hatırlattı.

Resim’de, Post Der ve dernek yayın organı Postacının Sesi’ni çıkarak ekip, gazeteci Dursun Boran ile İstanbul Beylikdüzü PTT dağıtım müdürlüğünde görülüyorlar.

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Postacının, Sesi, 65., Sayısı, çıktı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Cahillerle girdiğim her tartışmayı kaybetmişimdir.


İMAM-I AZAM (R.A)
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv