Haber Detayı
28 Mayıs 2014 - Çarşamba 18:15 Bu haber 3639 kez okundu
 
PÜİS' TEN SEKMEN 'E ÖDÜL
BELEDİYELERDEN Haberi


Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) Erzurum Bölge Başkanı Vahit Bingöl, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen`e başarılı çalışmalarından ötürü plaket verdi. PÜİS Bölge Başkanı Bingöl, Yönetim Kurulu Üyeleri Selçuk Erduman, Naci Genç, Mustafa Çakır, Hakan Karataş ve Bünyamin Bayraktar ile birlikte Başkan Sekmen`i ziyaret etti. Bingöl, burada yaptığı açıklamada, özellikle müteşebbis ve işadamlarına yönelik açıklamalarda bulunan ve proje geliştiren Sekmen`in Erzurum için bir şans olduğunu söyledi. 

Başkan Bingöl, "Başkan Sekmen, `Erzurum`da uçan kuşa sahip çıkacağım` diyerek şehri mübarek Erzurum`un bütün hissiyatlarına ortak olmuş ve kentin ekonomik hayatına müthiş bir ivme kazandırmıştır. Bölgedeki petrolcüler olarak Başkanımızın sonuna kadar destekçisiyiz. İnşallah kolektif ruh ve ortak akılla bölgede örnek bir kent olacağız. Biz bu ışığı Mehmet Sekmen`in gözlerinden okuyabiliyoruz. Bakanlarımız Efkan Ala, İdris Güllüce ve milletvekillerimizle beraber ortak derdimiz olan Erzurum için işadamları olarak gereken neyse yapmaya hazırız" diye konuştu. Başkan Sekmen de, PÜİS yetkililerine teşekkür ederek,

"Bizim tek bir gayemiz var; kimliğimizde büyük bir övünç ve gururla taşıdığımız, suyunu içtiğimiz, ekmeğini yediğimiz memleketimize hizmet etmektir. Bu düşünceden hareketle Erzurum`da yatırım hareketi başlatmak istiyoruz. Kalkınma konusunda bütün çabamız bu hedef üzerinedir" şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Özlü Sözler
Kıyamet günü herkes birbirinden davacı olur. Hatta tokuşan koyunlar bile..


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv