Haber Detayı
30 Ekim 2017 - Pazartesi 10:27 Bu haber 2054 kez okundu
 
TESK KART GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR-
EKONOMİ Haberi


-“TESK KART ÜCRETSİZ OLARAK ÜYELERE DAĞITILACAK”

-“TESK KART KREDİ KARTI OLARAK KULLANILMAYACAK”

ANKARA- Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu tarafından uzun zamandan beri çalışması yapılan esnaf kartta tüm çalışmalar tamamlandı.

TESK olarak birçok alanda esnaf sanatkarların işlerini kolaylaştıracak, üzerlerindeki maddi yükleri azaltacak çalışmalar yürüttüklerini belirten Genel Başkan Bendevi Palandöken, “Bu çalışmalarımızdan birisi de “TESK KART” tır” dedi.

TESK KART’ın Lasmanın (tanıtım) toplantının 30 Ekim 2017 Pazartesi Saat 14.00’de gerçekleştirilecek olması sebebiyle kısa bir değerlendirme yapan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Esnaf ve sanatkarlarımızın anlaşmalı işyerlerinden yapacakları alışverişlerde onlara puan, indirim vb. avantajlar sağlaması öngörülen “TESK KART” artık hayata geçiyor. Yaklaşık 2 Milyon esnaf ve sanatkarlarımız ve ailelerinin anlaşmalı üye işyerlerinden yapacakları alışverişlerde kullanabilecekleri “TESK KART” ile esnaf ve sanatkarların işyerlerine daha ucuz mal ve hizmet almasına imkan sağlanmaktadır. Ayrıca bir yandan da aile bütçelerine önemli bir katkı sağlanacaktır. “TESK KART” bir kredi kartı değildir. Kartın dağıtımı sırasında esnaf ve sanatkarlarımızdan herhangi bir ücret alınmayacağı gibi, devam eden süreçte de kart aidatı bulunmamaktadır. Esnaf ve sanatkarlarımızın günlük hayatlarında kullandığı markalarla yaptığımız görüşmeler sonucunda, esnaf ve sanatkarlarımıza indirimler sağladık. Yolun henüz çok başındayız, her geçen gün platformumuza dahil edeceğimiz üye işyerleri ile bu sistemi geliştireceğiz. İlerleyen süreçte esnaf ve sanatkarlarımız biriktirdikleri puanlar ile birbirlerinden de indirimli alışveriş yapabilecekler” diye konuştu.

 

TESK KART LANSMAN

 

TARİH: 30 EKİM 2017 PAZARTESİ

SAAT: 14.00

YER: LATANYA OTEL- LİLA SALON

AKAY KAVŞAĞI-ANKARA

İletişim: Ahmet OKUMUŞ- BASIN DANIŞMANI

TEL:0530-0698949-0553-5907941

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: TESK, KART, GÖRÜCÜYE, ÇIKIYOR-,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Özlü Sözler
Bize karşı silah taşıyan, bizden değildir


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv