Haber Detayı
29 Ağustos 2015 - Cumartesi 19:00 Bu haber 24092 kez okundu
 
Türkiye Birlik Hareketinden Çağrı “Türkiye’nin Birliğe İhtiyacı Var ”
ANKARA / Genel Merkezi Ankara’da bulunan ve Türkiye’nin 4 bir yanında temsilcileri olanTürkiye Birlik Hareketi ,Genel Başkanı Yozgatlı İş Adamı Durak Karabulut gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
TÜRKİYE KONUŞUYOR Haberi


 

Türkiye Birlik Hareketinden  Çağrı

“Türkiye’nin Birliğe İhtiyacı Var ”

 

ANKARA / Genel Merkezi Ankara’da bulunan ve Türkiye’nin 4 bir yanında temsilcileri olanTürkiye Birlik Hareketi  ,Genel Başkanı  Yozgatlı İş Adamı Durak Karabulut   gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Karabulut "Yaşanan son olaylardan dolayı, Türk milleti  ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda büyük kayıplara uğramış, ciddi zararlar görmüştür. Yaşanan terör olaylarını kınıyor,herkesi sükunete davet ediyoruz.”dedi.

Karabulut açıklamasında şunlara değindi.  Acılarımızı yarıştırmayıp ortaklaştırma olgunluğunu göstermeliyiz. Neredeyse her gün ölüm haberleriyle sarsılan ülkemizde, giderek toplumsal barış bozulmaktadır. Yetkililerin  acilen çözüm yolları araması ve demokratik siyaset kanallarını işletmek için harekete geçmeleri gerektiğini düşünmekteyiz."Her gün şehit haberleri gelmekte ateş düştüğü yeri yakmakta ,Milletimiz zarar görmekte düşmanlarımız sevinmektedir.Bir an önce terör olayları son bulmalı ve Türkiye normale dönmelidir.Birlik Hareketi Olarak biz,hiçbir ayrım gözetmeksizin Türkü Lazı,Kürdü Alevi ve Sünnisiyle millet olan vatanımızda barış temenni ediyoruz.

Türkiye Birlik Hareketi Adına Genel Başkan Durak Karabulut

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ANKARA, , Genel, Merkezi, Ankara’da, bulunan, Türkiye’nin, 4, bir, yanında, tems
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Bir kavme su dağıtan,onların hepsinden sonra su içeçektir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv