Yazı Detayı
22 Haziran 2018 - Cuma 14:01 Bu yazı 7332 kez okundu
 
ÜLKE SİYASETİNDE NELER OLUYOR ?
Selçuk İnanlı
adminel
 
 

24 Haziranda Kaderimizi, Ülkemizin Kaderini Değiştirecek Bir Seçim Gerçekleştirilecek.Ancak Bu Seçimin yanı sıra Ülke Ekonomisinin Ne durumda olduğu Aşikar.Buna Rağmen Seçim Vaadleri ve Konuşmalar Ülkenin Geleceğe Yönelik atacağı adımları anlatmak olmalıyken.Sütlaç , Kek  v.s Gibi açıklamalar ve Benzetmeler üzerine anlatımlar yapılıyor, Bu Gereksiz Tartışmalar ile Hem Ekonomimizin Durumundan Hemde Bir Ülkenin Kaderini Değiştirecekbilecek seçim Ortamından Neden çok Farklı Yönlere Götürülüyor Asıl Konu ? Ülke İnsanımızın Yaşadığı Geçim Zorlukları, Zorlu Hayat Koşullarını Kolaylaştırmak Yerine , Halka Karşı Bu Vurdum Duymazlık Neden ?  Meydanlarda Halk Siyasilerin Birbirlerine Karşı Hakaretlerini Dinlemek Yerine , Umut verici açıklamalar duymak istiyor.Ekonomimizin Nasıl Düzeleceğini , Doların Artışının Önüne Nasıl Geçileceğini ve insanımızın canını okuyan Pazarlardaki önlenemez artışların nasıl çözümleneceğini duymak istiyor.Ama Yalan Dolan İlave edilerek değil.Yapılabilecek, şekilde Anlatılmasını İstiyor.Mesela Fetö Terör Örgütünün Mağdur ettiği , Ceza Evlerinde Yatan Binlerce İnsan Hakkında Nasıl Bir Adım Atılacağını Merak ediyor.Meydanlar Siyasi Çatışma Alanı değil Halkımızı Aydınlatma Ortamı Olmalı.Kısacası Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Artık Geçinebilmeyi , Ülkesini Geleceğe Taşıyabilecek Çözümleri İstiyor.Bugün Paramızın değeri Ne yazıkki Gürcistan , Bulgaristan ve Bir Çok Ülkenin Para Birimlerinin Oldukça Altına Düştü.Ülkemiz Neden Bu Hale Geldi Mesela ? Buna Çözümü Nasıl Getireceksiniz ?

 Atanamayan Öğretmenlerimize Gerçekten Yardımcı Olabilecekmisiniz ? Bu Gençlerin Hayalleri Umutları Tükenmeden Çözüm Getirebilecekmisiniz ?

Taşeron İşçilik ile İlgili Çözümleriniz Nelerdir ?

Ülkemizdeki Suriyeli İnsanların Ülkemiz Çatısı Altındaki Durumu Ne Kadar Devam edecek ?

Bedelli Askerlik Talep Eden Gençlerimiz Var Bu Konu Hakkındaki Çözümleriniz Nedir ?

Hergün Artan vergiler Hakkında Bir düzenlemeniz Varmı ?

Emeklilerimiz Hakkında Nasıl Bir Çalışma Uygulayıp Emekli Vatandaşlarımızın Geçim Sıkıntılarını Çözebilecekmisiniz ?

Sayın Siyasilerimize Bunlar gibi Daha Bir Çok Soru Sorabilirim.Sizlerden Ricamız Siz Bu Ülkenin Yöneticilerisiniz.Terör , Ekonomik Sorunlar gibi Bir çok sorunumuz var.Lütfen Yeni Tartışmalar içerisinde bulunmak Yerine Artık Vatandaşınıza , Sizleri O Koltuklara Oyları ile Taşıyan Halkınızın Sorunlarına Kulak verin.

 

                                                                                                                                             SAYGILARIMLA

                                                                                                                                               MEDYA-24

                                                                                                                                             Selçuk İNANLI

 

 
Etiketler: ÜLKE, SİYASETİNDE, NELER, OLUYOR, ?,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Hakkın dile getirilmesi gereken yerde susan, dilsiz şeytandır.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


20181213_132519_31909644687e8f1e557a.jpg
Arşiv