ASTROLOG NUR TÜRK, ‘2023 KÜRESEL OLAYLARIN BAŞLANGICI OLABİLİR ‘

Bu yılın tarihi bir an olarak tarihe geçeceğini düşündüğünü belirten Astrolog Nur Türk, alışkanlıklarımızda değişiklikler, bazı küresel olayların ve döngülerin başlangıcı olabileceğini ön gördüğünü ifade ederek şunları aktardı.

Yaşam Yayın: 03 Mart 2023 - Cuma - Güncelleme: 03.03.2023 14:32:00
Editör -
Okuma Süresi: 3 dk.
772 okunma
Google News

 

Gezegen ve yıldızların olaylar üzerinde etkisi var mı, 2023 Yılında bizi ne bekliyor. Astrolog Nur Türk açıklıyor

 

Bu yılın tarihi bir an olarak tarihe geçeceğini düşündüğünü belirten Astrolog Nur Türk, alışkanlıklarımızda değişiklikler, bazı küresel olayların ve döngülerin başlangıcı olabileceğini ön gördüğünü ifade ederek şunları aktardı.

Bu yıl tarihi bir an, çünkü bu çok nadiren oluyor, yani çok yavaş olan büyük gezegenler, Plüton, Neptün ve Uranüs şimdi burçlarını değiştiriyorlar. Plüton en uzak gezegendir (bilim tarafından gezegen olmadığı ilan edilmiş olsa da) - 20 yıl boyunca bir burçtan geçer, bu da tüm zodyak dairesinin, tüm zodyak burçlarının 248 yıl içinde geçeceği anlamına gelir.  Neptün 165 yılda yapar, yani bir burçta yaklaşık 14 yıldır, Uranüs zodyak dairesinden 84 yılda geçer. Hepsi çok yavaş, bir ömür. 2023'ten 2025'e kadar tüm bu gezegenler burç değiştirecek ve bu çok çok nadiren olan bir gelişme. Bu değişiklik birçok nesli kapsayacak (bu yüzden hala nesiller arası gezegenler olarak adlandırılıyorlar) ve sonuçları çok önemli olacak diye düşünüyorum.

23 Mart'ta Pluto burç değiştirip Kova burcuna giriyor ve burada kısa bir süre kalıp Oğlak burcuna dönüyor. 2024'te kesin olarak Kova burcuna girecek ve 20 yıl orada kalacak. Pluto dönüşüm anlamına gelir daha düşük farkındalığa sahip olanlar için sadece para ve cinsel yaşamla ilgilenir. Daha yüksek farkındalığa sahip olanlar için bu, büyük dönüşüm ve dramatik değişimler anlamına gelecektir.

2023'ün bazı küresel olayların ve döngülerin başlangıcını ve sonunu getirdiği ve kişisel düzeyde bunun burç ve imzalamaya bağlı olarak yaşanacağı söyleyebiliriz.

 

Alışkanlıklarımızdaki değişiklikler

Yeni yılda bizi bekleyen en büyük değişiklik tam da 23 Mart'ta Pluto'nun Oğlak burcundan Kova burcuna geçmesiyle oluşacak.  Alışkanlıklarımızla ve küçük egolarımızla uğraşmak zorunda kalacağız. Kova bir hava burcudur, bu da tüm hava burçları gibi Kova burcunun da büyük değişikliklere uğraması gerekeceği ve her zaman hoş olmadıkları, ancak genellikle zorluklardan ve sıkıntılardan geçtikleri anlamına gelir. Bu değişimler şimdilik daha ılımlı olacak çünkü Plüton Haziran'da Oğlak burcuna dönecek ama seneye kesin Kova burcuna geçtiğinde daha belirgin olacak. 15-20 yıl sonra gömülü olan birçok sır bir anda ortaya çıkar ve insanlar arasında kafa karışıklığına neden olur, çünkü neye inanacaklarını bilemezler

#
Yorumlar (0)
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.