Hakkımızda

Yayın Grup Başkanlığını Show TV kökenli Araştırmacı Gazeteci Süleyman Yıldız 'ın yürüttüğü Basın 24 Yayın Grup, 2002’de Yayın hayatına ve basın dünyasına Haberim Gazetesi ile giriş yapmış, bu güne kadar,

 

 2 000  Yılında Haftalık Ulusal olarak Yayınlanan Haberim Gazetesi

  2013 'te;  medya-24.com. Ve TV programları ile devam etmekte, reel sektör başta olmak üzere Belediyeler, Siyasi partiler, Sivil Toplum Kuruluşlarının sorunlarını ve başarılı çalışmalarını gündeme taşımakta, sorunların çözümüne katkı vermekte çok özel röportajlar ile dikkat çekmektedir.

 

-Haftalık yayınlanan ' Haberim ' gazetemizde, Yurt ‘ta ve dünyadaki gelişmelerin yanı sıra özellikle il, ilçe, köy ve mahalle sorunları özel röportajlarla gündeme taşınmaktadır.

 

-Çeşitli kurum ve kuruluşlara Basın Danışmanlığı hizmeti veren kuruluşumuz  haber ajansı ciddiyetiyle zamanında ve doğru bilgileri paylaşmayı ilke edinmiştir. Partalımızda yayınlanan haber ve röportajlar,  tüm sosyal medyalarda paylaşılmaktadır.

Tempo TV Dış yapımlar müdürü Gazeteci Süleyman Yıldız demokrasiye bağlılığı ile bu kavramı benimseyen tv kanallarında programlarını sürdürmektedir.