Haber Detayı
04 Mayıs 2017 - Perşembe 12:09 Bu haber 7140 kez okundu
 
BAKAN MÜEZZİNOĞLU İŞVERENLERİN VE ÇALIŞANLARIN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HAFTASINI KUTLADI
ÇALIŞMA HAYATI Haberi


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, iş sağlığı ve güvenliği haftası vesilesiyle yayımladığı mesajda, “İş sağlığı ve güvenliği kültürünün başta işveren ve çalışanlarımız olmak üzere toplum genelinde yaygınlaştırılması için attığımız adımlar hız kesmeden devam edecektir” dedi. Bakan Müezzinoğlu, işveren ve çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası’nı kutlayarak, sağlıklı ve mutlu bir çalışma hayatı diledi.

Bakan Müezzinoğlu, İş Sağlığı ve Güvenliği Haftasına ilişkin mesaj yayımladı. Mesajında insan yaşamının ihmallere mahal vermeyecek değerde olduğunu belirten Müezzinoğlu, “Alın teri ve özverisiyle ülkemizin ekonomik büyümesi adına gece gündüz demeden değer üreten çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği bizler için her şeyden önemlidir. Bu nedenle çalışma hayatının temel prensibi olan iş sağlığı ve güvenliği konusunda toplumumuzda bir bilinç oluşturmak hayati önem taşımaktadır” ifadelerini kullandı.

Öncelikle işin insana, insanın işe uygunluğunu sağlamak, ardındansa çalışma koşullarından kaynaklanan riskleri en aza indirmek ve güvenli çalışma koşullarının temini adına canla başla çalıştıklarını ifade eden Müezzinoğlu, “İş sağlığı ve güvenliği kültürünün başta işveren ve çalışanlarımız olmak üzere toplum genelinde yaygınlaştırılması için attığımız adımlar hız kesmeden devam edecektir. Bu vesileyle işveren ve çalışanlarımızın İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası’nı kutluyor, kendilerine sağlıklı ve mutlu bir çalışma hayatı diliyorum” sözlerini kullandı

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: BAKAN, MÜEZZİNOĞLU, İŞVERENLERİN, VE, ÇALIŞANLARIN, İŞ, SAĞLIĞI, VE, GÜVENLİĞİ, HAFTASINI, KUTLADI,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Herkesin bakmadığı yönden bak dünyaya…


Mevlana
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Arşiv