Haber Detayı
18 Şubat 2019 - Pazartesi 14:05 Bu haber 3587 kez okundu
 
DİNAR'DA GÖRKEMLİ AÇILIŞ !
31 Mart yerel seçimlerine yönelik siyasi partilerde çalışmalar sürerken iddialı olan adaylar seçim bürolarını açıyor. Yaptığı hizmetler ve gerçekleştirdiği projeleri ile Dinar'lıların çok sevdiği mevcut belediye başkanı ve Adayı Saffet Acar seçim bürosunu açtı.
GÜNDEM Haberi


 

 

 

Bazı adaylar var ki onları ancak hizmet yaptığında görürsünüz.Gösterişten uzak, samimi ve içten kişilikleri ile hafızalarda yer ederler.

 

İşte o değerli insanlardan biri  Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar.

Millet İttifakı'nın  Dinar Belediye Başkan Adayı Saffet Acar,seçim ofisini dün çok kalabalık bir katılımla hizmete açtı.

CHP İYİ Partili üst düzey yöneticilerinde hazır bulunduğu açılışın detayları....

Adliye Sarayı arkasında bulunan seçim bürosunun açılışı Atatürk büstüne çelenk koyulması, saygı duruşu ve istiklal marşı okunması ile başladı. Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti’nin ortak adayı olarak seçime giren Saffet Acar’ın seçim bürosu açılışına; CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in başdanışmanı ve Eski Bayındırlık İskan Bakanı Abdülkadir Akcan, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Evciler Belediye Başkanı Saim Özer, CHP ve İYİ Parti Afyonkarahisar, Denizli, Isparta ve Burdur İl Başkanları, CHP Dinar ilçe Başkanı Mevlüt Er, İYİ Parti Dinar ilçe Başkanı Raif Öztürk, Haydarlı, Tatarlı belde başkanları, Tatarlı Belediye Başkan Adayı Hasan Pamukçu, Gökçek, Dazkırı, Evciler ilçe başkanları ve partililer ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

 

İyi Parti Dinar İlçe Başkanı Raif Öztürk, CHP İlçe Başkanı Mevlüt Er, İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, birer açılış konuşması gerçekleştirerek Saffet Acar’a destek verdi.

 

Seçim bürosu açılışında konuşan Millet İttifakı İYİ Parti Dinar Belediye Başkan adayı Saffet Acar, “Değerli gönül dostlarım 29 Marta 2009 tarihinde değerli siz sevgili dostlarımızın oyları ile belediye başkanı oldum. Yüzümün akıyla 5 yıl başarılı bir şekilde belediye başkanlığını yürüttüm. İkinci kez 30 Mart 2014 tarihinde siz dostlarım dediler ki mutlaka ikinci kez belediye başkanı olacaksın ilk seferde beni yüzde elli bir ile belediye başkanı yapan siz dostlarım ikinci kez yüzde altmış ile tekrar belediye başkanı yaptınız.  İkinci dönemimizi nerede bitirmek üzereyiz yani 10 yılımı tamamlıyorum sizler ile birlikte. Tabi belediye başkanlığı kolay iş değildir. 10 içerisinde ben herkesin belediye başkanı oldum.

 

Kimseye sen hangi partilisin diye sormadım. Herkesin hizmet karı oldum. Belediyeye gelip de benim işim olmadı diyen bir Allah’ın kulu olmadı. Belediyeye insanlar mutsuz gelip mutlu çıkacak. Ben sizlerin hizmetkârı olmaya talibim hizmetkârınızım. Ben Dinar’ı çok seviyorum Dinar’da yaşayan değerli hemşerilerim seviyorum. Onlara hizmetkâr olmaktan onur ve gurur duyuyorum. İnşallah 31 Mart günü böyle gene mutlu bir şekilde toplanıp bu düğünü birlikte kutlayacağımıza da inanıyorum. Ben çok net bir insanım benim başım dik anlım açık.  Hiç kimse bana yedi yedirdi diyemez çünkü ben Saffet Acar’ım Allah nasip ederse değerli siz gönül dostlarımız bizlere tekrar üçüncü kez Saffet Acar sen bu yolda devam edeceksin bizlere hizmetkâr olacaksın derlerse canla başla çalışacağıma buradan hepinize söz veriyorum. Bu Dinar bizim Ben Dinar sevdalısıyım gideceğimiz başka yer yok o nedenle ben sizleri çok seviyorum Dinar’ı çok seviyorum.” dedi.

 

 

Eski Bakan ve Genel Başkan Meral Akşener’in Başdanışmanı Abdülkadir Akcan ise yaptığı konuşmasında, Saffet Acar’ın 51, 60 ile iki kere seçildiğini şimdi ise en az 70 oy oranıyla yeniden başkan olacağını söyledi.

 

 

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal ise, vatandaşların andığa giderken, ülkenin ekonomik durumunu göz önünde bulundurmaları gerektiğini, memlekette ve Dinar’da birçok işsiz genç, emeklilikte yaşa takılmış vatandaş ve mağdur olan birçok vatandaşın bulunduğunu kaydetti.

 

Saffet Acar'ın resmi web sitesi..https://www.saffetacar.com.tr/iletisim

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: DİNAR'DA, GÖRKEMLİ, AÇILIŞ, , !,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Cahillerle girdiğim her tartışmayı kaybetmişimdir.


İMAM-I AZAM (R.A)
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv