Haber Detayı
01 Temmuz 2018 - Pazar 11:00 Bu haber 1024 kez okundu
 
Eylül’ün annesi Şerife Yağlıkara'dan o iddialara yalanlama
GÜNDEM Haberi


 

Cinayete kurban giden Eylül’ün annesi Şerife Yağlıkara açıklamalarda bulundu. Çocuk katillerinin idam edilmesini isteyen acılı anne “Onlara hapis hayatı bile fazla, asılsınlar” diyerek gözyaşı döktü. Anne Yağlıkara, katil zanlısı Uğur Koçyiğit ile aralarında husumet bulunduğu iddialarını da yalanladı.

Cinayete kurban giden Eylül son yolculuğuna uğurlandı. 3 çocuğundan en küçüğünü kaybeden anne Şerife Yağlıkara Akşam gazetesinden Doruk Çakar'a açıklamAlarda bulundu.


ABLASI SINAV GİREMEDİÇocuk katilleri için idam isteyen anne Yağlıkara, “Kızımı öldüren caninin en ağır şekilde cezalandırılmasını, asılmasını istiyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızdan ricam, çocuk katilleri için idam cezası gelsin. Meleğime kıyanlara hapis hayatı bile fazla. Çocuk katilleri hapisten çıkınca yine aynısını yapacak. İdamın getirilmesini, başka annelerin canının yanmamasını istiyorum” ifadelerini kullandı.


Eylül kaybolunca büyük kızının da Bursa’dan Polatlı’ya geldiğini belirten Yağlıkara, “Buraya gelince üniversite sınavına giremedi. Onun için bir sınav hakkı tanınmasını da istiyorum” dedi.

O İDDİALARI YALANLADI

Anne Yağlıkara, katil zanlısı Uğur Koçyiğit ile aralarında husumet bulunduğu iddialarını da yalanladı: Aramızda akrabalık da husumet de yok. Olayın yaşandığı gün o cani annesiyle bizim bahçemizde geziyorlardı., sohbet ettik. Soframızda yemiş içmişlikleri var. Bu kadar nefret edecek, kızımı öldürecek kadar ne yaptık onlara?

 
Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Eylül’ün, annesi, Şerife, Yağlıkara'dan, o, iddialara, yalanlama,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Namus görünmez bir cevherdir; çok kere ona sahip olmayanlar sahipmiş gibi görünürler.


Shakespeare
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Arşiv