Haber Detayı
15 Aralık 2017 - Cuma 11:34 Bu haber 1731 kez okundu
 
İNCİRLİK ÜSSÜN'DE PROTESTO
ABD Başkanı Trump'un Kudüs'ü başkent ilan etmesi'nin ardından en büyük tepki Türkiye'den geldi.Milli konularda her zaman hassas ve kırmızı çizgileri olduğunu belirten Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Canpolat, Trump'a en sert cevabı Adana'dan verdi. Bölge teşkilatını Adana'da toplayan Canpolat İncirlik üssüne siyah çelenk koydu.Benzer bir olayı 2016'da Ankara'da Samanyolu tv ve Zaman gazetesine gerçekleştiren Canpolat,Fetö terör örgütü'nün hedefi haline gelmişti.
GÜNDEM Haberi


Canpolat “Nato ve ABD’yi İncirlik Üssünde Protesto Etti”

ADANA/  Merkez Sarıçam ilçesindeki İncirlik Mahallesi’nde bulunan İncirlik Üssü önünde toplanan Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Baskanı Kadir Canpolat’ın öncülüğünde, Adana temsilciligi, ve çok sayıdaki vatandaşın katılımıyla ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma kararına tepki gösterdiler. Katılımcılar Kurucu Genel Başkan Kadir Canpolat’ın siyah çelenk’i, polisin kendilerine gösterdiği noktaya bıraktı.

Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat, protesto gösterisinde, “Donald Turmp’ın aldığı bu kararı kınıyoruz. Bu kararı tanımıyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: İNCİRLİK, ÜSSÜN'DE, PROTESTO,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Özlü Sözler
Resüller, Nebiler miras bırakmaz, onların bıraktıkları, sadakadır


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv