Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 22:35 Bu haber 607 kez okundu
 
KARABULUT : DEĞİŞİM SENİN ELİNDE
Türkiye gündemi 31 Mart'ta yapılacak olan Yerel Yönetimler seçimine kitlenmiş durumda. Hemen herkes seçimi bir de hayat pahalılığını konuşuyor.İkinci bir konu yok gibi.Bu anlamda seçimin sonucunun en çok merak edilen iki ilinden birisi şüphesiz Ankara. Heyecanın giderek arttığı, adaylar arasındaki farkın anketlere göre zaman zaman kapanıp, açıldığı ve fakat sonucunu kimsenin kestiremeyeceği Başkent Ankara'da Özhaseki mi, Mansur Yavaş mı ? tercihinin gizemini koruduğu bu günlerde siyasetin varacağı noktayı , seçimin sonucunun ne olacağını Ankara'nın deneyimli siyasetçilerinden Durak Karabulut'a sorduk.
SİYASET Haberi


Deneyimli siyasetçi,  iş adamı , önemli Sivil Toplum Kuruluşların da başkanlık ve yöneticilik yapan, CHP Keçiören meclis üyesi adayı  Durak Karabulut ile CHP 'nin Ankara ve Keçiören'deki durumunu konuştuk.

 

  Sayın Karabulut, izlediğimiz kadarı ile başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde başa baş bir mücadele  söz  konusu siz aynı zaman da uzun dönemdir CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun  danışmanlığını yapıyorsunuz. Görüşlerinizi  alabilir miyiz ?

 

-Teşekkür ederim. Size Ankara Keçiören başta olmak üzere ilçelerimiz ile ilgili görüşlerimi aktarayım.

 

-Ankara  uzun zamandır  siyasi bir partiye mensup kişi tarafından yönetildi ve bu şahıs  görevinden alınarak belediyeden uzaklaştırıldı. Bu durum Türk siyasi tarihinde ilk kez yaşandı...

Buraya dikkatinizi çekmek isterim. Ankara uzun zamandır aynı görüşün yönettiği bir kent olarak çok şey kaybetti.

 

HUZURLU GELECEK IÇİN DEĞİŞİM ŞART

 

Değişiklik ve değişim şart, mevcut anlayışla yerine kim gelirse gelsin Ankara kazanır. Ankara'lı kazanır diye düşünüyorum. Yurttaşlarımdan rica ediyorum; Şu dakikadan itibaren iyi düşünsünler 5 yıl pişman olmasınlar. Millet ittifakının CHP' li adayı Mansur Yavaş büyük bir farkla önde.Bu kez Ankara'yı Mansur Yavaş,  Millet ittifakı ile alacaktır. Yanı sıra  Yenimahalleyi Fethi Yaşar,  Çankaya'yı  Alper Taşdelen, Etimesgut'u  Celal Çelik , Mamak'ı da Adnan Demirci ile kazacağız. Öte yandan Bizler meclis üyeleri, partililer , gönüllüler  sahada çalışıyoruz. Mansur Yavaş'ın şimdiden halkın gönlünde kazandığını görüyoruz.

 

 

KEÇİÖRENDE BAŞA BAŞ MÜCADELE VERİYORUZ

 

 

   Keçiören'e gelince; Millet ittifakı Keçiören'de şöyle bir  seçim ortaklığı yaptı. Belediye meclis üyelerini iki parti olarak CHP listesinden çıkardı. Seçime CHP listesinden ortak olarak giriyoruz. Sadece belediye başkan adayı Millet ittifakından olmak üzere iyi partiden giriyor. Çok çalışıyoruz. Keçiören Ankara'nın  ikinci büyük ilçesi.Millet ittifakı olarak Keçiören'de  başarılı olacağız. Şu an başa baş bir mücadele söz konusu . Biz, aday olarak CHP  Keçiören örgütümüzle birlikte iyi bir kampanya yürütüyoruz. Bizim iktidar kadar maddi gücümüz yok. Kendi  imkanlarımızla  ve inancımızla çalışıyoruz. Bölge millet vekillerimiz , CHP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara 2. Bölge Milletvekili Sayın Yıldırım Kaya ,  2. Bölge  milletvekili Sayın Murat Emir çalışmalarımıza  katılıyorlar yanımızdalar.

 

 Çalışanlar ve dürüst olanlar kazanacak. Biz kazanacağız ve CHP kazanacak.

  

Ankara'da Mansur Yavaş CHP Keçiören belediye meclisinde millet ittifakı ortak liste CHP belediye başkanlığında İyi parti. Yurttaşlarımızdan mutlu yarınlar için destek istiyorlar. CHP kazanırsa halk kazanır.

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KARABULUT, :, DEĞİŞİM, SENİN, ELİNDE,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
Dağlar nice yüksek ise,yol onun üstünden geçer.


Yunus Emre
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Arşiv