Haber Detayı
02 Aralık 2016 - Cuma 10:25 Bu haber 10120 kez okundu
 
TÜRKİYE'NİN ÇOCUK ODAKLI TEK MEDYA KONFERANSI HAFTA BAŞINDA İSTANBUL'DA
MAGAZİN Haberi


 Türkiye’nin çocuk odaklı tek medya konferansı “TRT Uluslararası Çocuk Medyası Konferansı”, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek içerikler üreterek katkı sağlamayı sürdürüyor.

TRT Uluslararası Çocuk Medyası Konferansı’nın 5. si “Çocuğun Algısına Dokunmak” temasıyla 6-7 Aralık 2016 tarihleri arasında Conrad İstanbul Bosphorus’da gerçekleşiyor.

Medya kuruluşları, yayın birlikleri, üniversiteler ve STK’ların da aralarında bulunduğu çocuk medyası profesyonellerinin tecrübelerini ve projelerini paylaşarak fikir alışverişinde bulunacakları konferans, Türkiye’nin çocuk odaklı tek medya konferansı olma özelliğini taşıyor. İki gün boyunca sunum ve panel oturumlarıyla eş zamanlı atölye çalışmaları şeklinde planlanan TRT 5. Uluslararası Çocuk Medyası Konferansı’na ülkemiz ve dünyanın çeşitli ülkelerinden alanlarında uzman konuşmacılar katılacak. Konferansta, tüm yönleriyle çocuğun medyayı algılaması, çocuk medyası için uygun anlatım dili, dijital medya ve güvenlik sorunu gibi konular ile çocuk medyasında özgürlük/güvenlik ikilemi konuşulacak.

Konferansın açılış konuşmasını TRT Genel Müdürü Şenol Göka yapacak.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: TÜRKİYE'NİN, ÇOCUK, ODAKLI, TEK, MEDYA, KONFERANSI, HAFTA, BAŞINDA, İSTANBUL'DA,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
HABERİM ( GAZETE)
Özlü Sözler
İyiliğe karşı kötülük hayvanlıktır…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Arşiv